Arlekina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 lip 2012, 17:09

Kuchenne gadżety

01 lis 2012, 00:45

:ico_oczko: Jestem straszną gadżeciarą i szukam nowinek do kuchni. Oczywiście nie mówię tu tylko o stojących ozdóbkach ale funkcjonalnych rzeczach przede wszystkim. Np. Ostatnio wyhaczyłam widelec pieczeniowo-grillowy forky. Jest wygięty, dzięki czemy łatwiej się przewraca potrawy i mięsko nie spada. Albo Sztućce dla dzieci w kształcie koparek i dźwigów. Znacie podobne przydatne rzeczy?

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

Re: Kuchenne gadżety

11 lis 2012, 19:02

Dorzucam papier do pieczenia i gotowania na parze ;) Oprócz tego przydaje się do dekorowania ciast, zapiekania potraw, przechowywania i wielu innych czynności kuchennych ;) http://www.sagacook.com/pl/Consumers/Pa ... ducts.aspx

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Kuchenne gadżety

12 lis 2012, 15:03

Mam, ale w kategoriach gadżetów nigdy na niego nie patrzałam ;) Fakt, że przydaje się do wszystkiego.
A jeśli chodzi o gadżety to ja jestem miłośniczką wszelkiego rodzaju kubków i kubeczków ;) W szafkach mi się już nie mieszczą, ale ciągle jak mi coś w oko wpadnie to kupuję, taki mój bzik mały;)

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Kuchenne gadżety

13 lis 2012, 16:27

mi się ostatnio strasznie podobają różne gumowe gadżety kuchenne, np. sitko, które się składa i zajmuje nawet do 3x mniej miejsca. Pomysł super, a jestem ciekawa jak w praktyce czy są wytrzymałe takie produkty? Bo cena ze średniej półki mniej więcej, więc mała inwestycja jak dla mnie :)

Budinka

Re: Kuchenne gadżety

19 lis 2012, 01:00

Ja mam ten widelec, kupiłam do grilla elektrycznego i jestem w niebowzięta, jest naprawdę wytrzymały i wygodny. Co do innych gadżetów ten grill ma takie mini patelenki gdzie jednocześnie można robić warzywka.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Kuchenne gadżety

03 sty 2014, 15:07

Ja również lubię kuchenne gadżety, niedawno kupiłam nową zmywarkę, kolorowe sztućce oraz naczynia dla mojej córeczki, a także wielofunkcyjny mikser :)

Iwona35

Re: Kuchenne gadżety

15 lut 2014, 02:05

Ostatnio odkryłam bardzo praktyczny gadżet. A mianowicie dozownik do płynu do mycia naczyń. Nie dość że praktyczny to ładnie wyglądający, na pewno lepiej niż standardowa plastikowa butelka ludwika. I ma miejsce na gąbkę i "drapak" :) Mój wygląda tak:
http://www.homus.pl/pl/art/989/dozownik ... ash-and-go

alutkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2013, 13:50

Re: Kuchenne gadżety

13 mar 2014, 13:48

Ach, zawsze muszę sobie coś nowego kupić jak już wejdę do sklepów z kuchennymi drobiazgami :) Moi faworyci w kuchni to mikser (robię bardzo dużo koktajlów, więc przydaje isę prawie codziennie), silikonowa stolnica (super! robienie pierogów jest od razu przyjemniejsze), oczywiście wszystkie rodzaje kubków i miseczek (uwielbiam wszystko co ladne i kolorowe, a tym bardziej jak teraz taka ładna pogoda :D).

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Kuchenne gadżety

03 kwie 2014, 17:18

Ja uwielbiam kupować kubki i miski:) Muszę się jednak opanować bo mi miejsca w szafkach wystarczy. Teraz mam zamiar zamówić z http://sklepholenderski.pl/ dwa lunchboxy bo postanowiłam nosić sałatki do pracy. Wakacje się zbliżają i trzeba o siebie zadbać. Do tej pory jadłam na mieście i nie za ciekawie na tym wyszłam :/

Awatar użytkownika
olivka1985
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 lut 2014, 20:33

Re: Kuchenne gadżety

11 kwie 2014, 13:07

Ja zaszalała jakiś czas temu i kupiłam taki palnik http://qdecor.pl/kuchnia/akcesoria-kuch ... odukt3696/ zawsze chciałam mieć taki gadżet;) Podpalane mięsko wygląda super i smakuje nieziemsko mmmmm :) Taki mój mały luksus:)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości