monika27684
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2012, 13:18

MĘŻCZYZNA OD A DO Z

09 lis 2012, 13:29

Witam was drogie Panie ostatnio znalazłam w internecie fajną książkę Mężczyzna od A do Z wydawnictwa Złote Myśli.

W dzisiejszych relacjach mężczyzna - kobieta jest wiele niedomówień, złych napięć i niewłaściwego postrzegania. Mężczyzna od A do Z to książka, którą powinna przeczytać każda kobieta, która kocha i szanuje mężczyzn, i chce również być kochaną i szanowaną przez nich. Szacunek wyraża się przez poznanie i działanie dla dobra drugiej osoby. Mężczyźni i kobiety różnią się od siebie i nic, ani nikt tego nie zmieni. Warto poznać świat mężczyzny, żeby dać mu szczęście, a przy tym samą być szczęśliwą. Nie ma to nic wspólnego z manipulacją, ale jest wyrazem szacunku i miłości.

Książka SUPER!nareszcie zrozumiałam zachowanie mojego męża (haha).Gorąco polecam!

Zamawiałam ją na tej stronie
http://www.zlotemysli.pl/wawryka,1/prod ... r-mart.htm

fejara
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 11 maja 2011, 19:05

Re: MĘŻCZYZNA OD A DO Z

17 lis 2012, 03:10

Od czasu do czasu pojawiają sie takie rewelacje i już się wydaje, że wiemy o facetach wszystko. A potem sie okazuje, że nadal nie możemy sie dogadać...Ale i tak warto czytać

stobejczyk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2013, 01:11

Re: MĘŻCZYZNA OD A DO Z

12 mar 2013, 02:27

No właśnie, uważam, że facetowi trzeba pozwolić im się wykazać, a czasem my mądre kobiety powinnyśmy tworzyć im takie sytuacje
Ja np. dbam o to, żeby mój mąż miał drobne narzędzia stolarskie link usunięty przez obsługę forum

thomask1
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 mar 2013, 21:18

Re: MĘŻCZYZNA OD A DO Z

20 mar 2013, 21:31

Aaa tam facet nie musi sie wykazywać chyba że ma kompleksy.

crosswomen
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2013, 10:39

Re: MĘŻCZYZNA OD A DO Z

11 kwie 2013, 11:50

ja czytałam książkę "Dlaczego faceci kochają załzy?" nie spodobała mi się ponieważ czemu my cały czas kobiety musimy się zmieniać dla nich :) niech oni coś zrobią dla nas wiem tylko że nie można im nakazać robić 5 rzeczy na raz bo nie potrafią się skupić oraz że mówią wprost a kobiety dopowiadają sobie wszystko :) Pozdrawiam Was szczęścia życzę!

bruklogan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2013, 11:05

Re: MĘŻCZYZNA OD A DO Z

24 paź 2013, 11:08

a ja nie czytam żadnych podręczników, tylko idę na żywioł i robię to, co podpowiada mi intuicja ;P

pandorola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2014, 15:01

Re: MĘŻCZYZNA OD A DO Z

05 lut 2014, 15:10

W sumie to takie "iście na żywioł" to całkiem fajne podejście, ale zaś tak nie do końca, bo nie można nie mieć żadnego pojęcia o tym, jak funkcjonuje facet, nie wiedzieć, jak (oczywiście - ogólnie) panowie zachowują się w różnych sytuacjach, nie zdawać sobie sprawy z tego, jak bardzo i w jaki sposób konkretnie się od nas różnią. Moim zdaniem najlepsze z możliwych wyjście z takiej sytuacji to najpierw takie - uwaga, oksymoron - ogólne zagłębienie się w temat, a potem, w odniesieniu do konkretnego osobnika płci brzydkiej, właśnie takie "iście na żywioł". Czyli zalecałabym taki złoty środek - szalej, ale wiedz z kim :D

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: MĘŻCZYZNA OD A DO Z

26 mar 2015, 12:52

Być może Twój mąż też jest takim miłośnikiem majsterkowania jak mój, dlatego ja w tym roku wpadłam na rewolucyjny pomysł i zakupiłam mojemu mężowi wraz z rodziną wspólny prezent - grubościówkę. Starałam się nie kupować byle badziewia i podpytałam jego kolegów, bo osobiście jestem w tym zielona, ale jego koledzy mi pomogli i wybór padł na to cudo: http://nexterio.pl/15510,15337,15337,El ... iowki.html
polecam, bo mąż był wniebowzięty po otwarciu prezentu :)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: MĘŻCZYZNA OD A DO Z

04 sie 2015, 15:35

A propo narzędzi, to moja żona nie tak dawno kupiła mi fajne tarcze https://bau-tec.pl/pl/c/Tarcze-do-ciecia-metalu/81
do piły, bo lubie majsterkować. Poza tym mamy duży dom, ogród i takie rzeczy zawsze się przydają. Facet powinien potrafić zrobić wszystko w domu.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yohyoa i 1 gość