KrzysztofB
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 lis 2012, 15:39

Polisy dla kobiet

13 lis 2012, 15:43

Witam Serdecznie
Nazywam się Krzysztof Brociek i reprezentuje firmę Allianz.Tą drogą chcę przekazać wszystkim Panią informacje o tym ,że zgodnie z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości, od grudnia tego roku, zakłady ubezpieczeń zobowiązane są do zaprzestania stoswania kryterium płci przy kalkulowaniu składek za ubezpieczenia życiowe.
Jakie są tego konsekwencje? Otóż składki za polisy życiowe zostaną radykalnie zwiększone, we wszystkich towarzystwach.Dla przykładu ubezpieczenie na życie dla 40 letniej kobiety na okres 20 lat z sumą ubezpieczenia 100.000 PLN kosztuje w tej chwili 445,7 pln rocznie, po zmianie tarfikacji , polisa taka bedzie kosztować 834,4 PLN rocznie.Dlatego też aby nie pomnażać kosztów związanych z ochroną siebie i swojej rodziny, proponuję już teraz podjąć decyzję o polisie.
Zapraszam serdecznie do kontaktu.
usunięte przez obsługę forum
bardzo serdecznie zapraszam do zapoznania się z regulaminem forum oraz do kontaktu z działem Reklamy

ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Polisy dla kobiet

21 lip 2015, 12:59

ja np miałam taką ofertę z ing bo mam tam konto bardzo fajny pakiet medyczny, ale niestety nie za tani więc się nie zdecydowałam. Teraz szukam na własną rękę. Znalazłam nawet bardzo fajny art o taki http://blog.tueuropa.pl/1517-tanie-czy- ... zpieczenie na temat jak kupić dobre i tanie ubezpieczenie :)

Lucjaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2014, 13:53

Re: Polisy dla kobiet

30 lis 2015, 07:35

Właśnie a czy tak łatwo można walczyć o odszkodowania kraków? z dobrym prawnikiem chyba może się to udać prawda?

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość