NIKA22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2007, 19:24

BEZDECHY?!

11 maja 2007, 15:58

Moj 3 miesieczny synek od 2 tygodni ma dziwne napady mometalnie robi sie czerwony, ma szeroko otwarte oczy i niekiedy rozkłada rączki na boki, zdażyło sie to jakies 4 razy ale nie w czasie kiedy spał, czy bezdechy moga występować nie podczas snu, a może to coś innego? Prosze wypowiedzcie sie bo bardzo mnie to martwi....

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 maja 2007, 16:07

trudno mi powiedziec co to moze byc...wydaje mi sie ze najlepiej by bylo, gdybys sie skonsultowala z lekarzem...

paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

11 maja 2007, 16:18

NIKA22, równiez trudno jest mi cokolwiek powiedziec, pojdz do lekarza i powiedz o tym napewno dobry lekarz powie Ci czy to normalne...i co powinnas zrobic
trzymam za Was kciuki :ico_buziaczki_big:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

11 maja 2007, 16:29

zdecydowanie do lekarza! ja mysle ze moze krztusic sie slina bo w tym wieku jest nadprodukcja :ico_noniewiem:

NIKA22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2007, 19:24

11 maja 2007, 17:03

.... tylko, że lekarze w UK są do du.....py jeden lekarz od wszystkich i od wszystkiego, wogole moje dotychczasowe kontakty z lekarzami tutaj doprowadzaja mnie do nerwicy od samego porodu gdyz po 3 godzinach po porodzie zostałem wysłana do domu Kuba nie miał zadnych badan zupelnie oprocz tego ze załozono mu klamre na pepek i ubrali to tyle przy nim robili , dopiero po 2 tygodniach pobrali mu krew ale jak do tej pory nie znam wynikow... a jak po miesiacu wyladowałam w szpitalu bo dostałam 40 stopni goraczki to siedzialam sobie na korytarzu czekajac na swoja kolej az stracilam przytomnosc dopiero wtedy zrobili mi badania i mimo to iz lezały wyniki na biorku to lekarz powiedzial ze ich nie widział a jesli mi goraczka mineła to wszystko ok i nie mam po co tu siedziec... do małego raz na jakis czas zajrzala polozna zapytac jak dajemy rade i dopiero jak kuba mial miesiac to go osluchal lekaz pukajac w jego klatke piersiowa palcem, wiec wiem ze jak pojde i powiem co sie dzieje to i tak uslysze ze to nic bo tu dopiero reaguja jak jest znaprawde zle...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 maja 2007, 18:08

NIKA22, idz do lekarza.. moja znajoma miała taki przypadek... wrociła z synkiem 2 mies ze spacerku.. połozyła go w łóżeczku( nie spał) przychodzi do pokoju a synek leży cały siny... dobrze ze jej siostra jest pielegniarka, zrobiła mu masaż serduszka i mały złapal oddech.. zaraz po tym pojechała z małym do spzitala- stwierdzono ze wszystko ok i nie potrzeba juz tu jest zadna interwencja... koelzanka nie dała za wygrana i tego samego dnia umowila sie na prywatna wizyte... pediatra od razu skierował do spzitala... juz nie pamietam co u tego malucha stwierdzono, ale wiem ze dosyc długo w szpitalu leżał... coś z płucami miał( ale on tez był wczesniakiem, wiec pewnie to miało jakis wpływ)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

11 maja 2007, 18:10

NIKA22, mimo wszystko sie staraj i upieraj na ta wizyte bo to moze byc cos powaznego. a dzieje mu sie tak jak na pleckach lezy czy na brzuchu?

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 maja 2007, 18:30

ja też uważam,że to za poważne żeby nie iść do lekarza.Może to być coś z płuckami,serduszkiem lub neurologiczne...Idź do ogólnego lub neurologa...jeśli trzeba idź prywatnie...jeśli to nie poskutkuje to jedź gdzie się da,chośby do polski żeby za wczasu postawić diagnozę bo takie bezdechy są bardzo niebespieczne dla mózgu,może być niedotkenienie, a to niesie za sobą poważne konsekwencje.Moja córka ma epilepsję i choć u niej wygląda to inaczej to wiem,ze róznie ataki się obiawiają.Niczym nie straszę ale dobrze radzę wizytę u specjalisty.

NIKA22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2007, 19:24

11 maja 2007, 18:53

dorotaczekolada pisze:NIKA22, mimo wszystko sie staraj i upieraj na ta wizyte bo to moze byc cos powaznego. a dzieje mu sie tak jak na pleckach lezy czy na brzuchu?

tylko jak lezy na pleckach...

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 maja 2007, 20:47

Nikuś bądź upierdliwa, jak trzeba to po kilku lekarzach biegaj, ale nie lekceważ tego! Dla własnego spokoju i zdrowia dzidziusia musisz wiedzieć czy jest sie czym martwić czy nie... Wiesz, moja znajoma jak była malutka miała problemy z tchawicą czy krtanią i podobnie reagowała. Jej mama musiała w okresie niemowlęcym na zmianę z ojcem czuwać...
Co nie znaczy, ze u twojego Maluszka jest podobnie. Po prostu idź do pediatry...koniecznie.
I daj nam znać jak i co...

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości