mama12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 100
Rejestracja: 03 maja 2010, 19:56

pomylka

18 lis 2012, 10:58

Osoba wpłaciła w oddziale Pko na blankiecie takim jak to ma poczta pieniądze z prowizją 2,50zł.na konto Eurobanku.ale podała błędne nazwisko i bank Eurobanku cofnął te pieniądze z powrotem.Gdzie te pieniądze trafiły?

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

Re: pomylka

18 lis 2012, 11:00

Chyba do oddziału PKO głównego. Raz miałam taka pomyłke. Poszłam do agencji pko wplacic pensje pracownikom i jeden pracownik zapomnial podac nowy nr konta a ten co poszla wypłata został zamkniety i kasa wrócila po tygodniu do pko ale do głownej siedziby w miescie. Najlepiej isc i zapytac. na forum 100% prawdy nikt ci nie napisze.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: pomylka

18 lis 2012, 13:16

ja miałam taki przypadek jak kupiłam przez allegro i wpłaciłam kasę na konto,jednak babka coś miała problemy z tamtym kontem i podała nowe,kasa wróciła do PKO a ja dostałam list z info,że kasa wróciła do PKO i mogę ją wypłacić w dowolnym oddziale lub przelać na nowe konto danej osoby więc poszło na nowe konto bo babka mi wysłała mailem nowe dane do wpłaty :-) więc jak tam nie doszły to wróci info na dany adres jaki się podało przy wpłacaniu jako płacącego

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: pomylka

18 lis 2012, 17:20

u mnie w punkcie oplat jezeli cos bylo nie tak kasa wraca na konto glowne firmy, wtedy oni wysylaja zapytanie do nadawcy co z ta kasa;czy oddac czy przelac z innymi danymi, ale mozna szybciej pojsc tam gdzie sie wplacało, bo jednak czekac na takie pismo to troche dlugo trwa....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość