Zosia1924
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2012, 17:35

Pomysł na prezent

18 gru 2012, 17:57

Cześć dziewczyny.


Jak co roku miałam problem z wyborem jakiegoś oryginalnego prezentu dla męża. Szukałam różnych ciekawych gadżetów, ciuchów itd. Niestety nic ciekawego nie wpadło mi w oko. I wtedy pomyślałam o czyś zupełnie innym. Masaż. Po ciężkim okresie świątecznego bumu na pewno przyda mu się porządny relaks. Jak pomyślałam tak zrobiłam. Kupiłam mu bon podarunkowy na masaż tajski( o tu: Link usunięty przez obsługę forum Z tego co czytałam jest to masaż głęboko relaksujący i rozluźniający. Liczy sobie ponad 2 tysiące lat i jest odzwierciedleniem filozofii ajurwedy. Dodatkowo zawiera elementy jogi pasywnej (zwanej inaczej jogą dla leniwych-przyda mu się:P). Niestety jak wszystko w życiu masaż ten nie jest doskonały. Jego wadą jest miejscowy ból, który występuję podczas wykonywania masażu. Jednak trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, jeżeli masaż ma pomóc i zagwarantować długo utrzymujące się uczucie rozluźnienia to musi troszkę boleć :)

Jak myślicie spodoba się mu?

Pozdrawiam

Joasia34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2012, 18:57

Re: Pomysł na prezent

20 gru 2012, 16:34

Oj uważam że bardzo oryginalny i nietypowy :)

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Pomysł na prezent

15 lis 2013, 09:39

Bon na masaż...hmmm pomysł niezły:) Bardzo oryginalny, aż się sama zastanowię:)

Awatar użytkownika
silverlips
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 17 lut 2012, 17:57

Re: Pomysł na prezent

18 lis 2013, 14:54

sama mu zrób masaż.

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Pomysł na prezent

11 gru 2013, 13:30

A czym dokładnie interesuje się Twój mąż? Bo warto pójść w tym kierunku i kupić mu np koszulę ulubionego klubu piłkarskiego czy kosmetyki,golarkę- mężczyźni lubią takie prezenty.

zuliana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 gru 2014, 22:16

Re: Pomysł na prezent

27 gru 2014, 12:55

A ja bym jednak upierała się przy tym masażu. To naprawdę fajny pomysł na prezent, choć pewnie trzeba by zadbać, żeby to nie facet wykonywał ten zabieg - mojego partnera by to krępowało i wtedy na bank by nie poszedł :)
Tak czy inaczej miałabym też kłopot z ustaleniem odpowiedniego terminu, więc taki bezterminowy bon byłby chyba niezłą opcją. Sama chciałabym dostać taki prezent :)

naszpilach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2014, 14:51

Re: Pomysł na prezent

28 gru 2014, 16:34

Dokładnie, masaż przyda się każdemu, niezależnie od tego, jaki tryb życia prowadzimy i czy mamy raczej siedzącą czy fizyczną pracę. Musisz tylko znaleźć sobie kogoś z dużym doświadczeniem, komu można zaufać.
Sprawdź sobie opinie na Booksy.net o różnych masażystach i gabinetach czy spa w waszej okolicy. Jest tam też możliwość sprawdzenia kiedy dany masażysta ma wolny termin na zabiegi dla nas.
Można sobie łatwo zabukować wizytę, ale w taki sam sposób można ją też odwołać lub przełożyć, jeśli coś nam wypadnie.

edyta1980
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2015, 16:43

Re: Pomysł na prezent

20 sty 2015, 15:42

Pomysł fajny, ale ja nie chciałabym, żeby jakaś obca kobieta masowała mojego męża :D dlatego wybrałam może jakieś spa, ale nie masaż, ale np. jacuzzi w dwójkę + szampan ;)

asap
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 lis 2012, 11:35

Re: Pomysł na prezent

08 lut 2015, 18:26

Ewentualnie możesz zakupić takie wałki do masażu od http://blackroll.com..To jest przydatne zawsze gdy ćwiczysz, niewazne gdzie i ile- one rozluźniają obolałe mięśnie i przyczepy mięśni. Ja ze sportowych rzeczy kupowałam też w prezencie koszulki treningowe bo tego nigdy za wiele ale jak chcesz postawić na relaks to chyba najlepiej te wałki - ja sie nich roluję po treningach i dają mi więcej niż sauna:)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Pomysł na prezent

09 lut 2015, 15:36

Karnet na siłownię to bardzo dobry pomysł. Ja od siebie podpowiem zakup perfum lub portfela. A czy pomożecie w wyborze prezentu dla dziecka? Znalazłam na Balumi.com.pl bardzo ładny komplecik dla chłopca. Można tam też kupić eleganckie ubranka do chrztu jeśli ktoś poszukuje dla dziecka wdzianka na to święto.

Obrazek

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość