Wirtualna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:35

Wyposażenie łazienki - co macie?

21 gru 2012, 21:41

Interesuje mnie, co posiadacie w swoich łazienkach, czy ograniczacie się do tego, co najpotrzebniejsze i stawiacie na funkcjonalność, czy też uatrakcyjniacie w jakiś sposób jej wystrój? My niedługo będziemy swoją modernizować i jeszcze nie wiemy, czy pójść po całości i wymieć wszystko, czy jednak zminimalizować wydatki do tego, co najistotniejsze w remoncie tej części domu/mieszkania.

Joasia34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 gru 2012, 18:57

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

07 sty 2013, 18:49

Tutaj oczywiście wszystko zależy od Waszej zasobności portfela, jeśli możecie sobie pozwolić na coś więcej to warto. Ja choruje na kamienną łazienkę, póki co mam z normalnymi płytkami ale lubię żeby coś tam zawsze fajnego było mam nawet dużą łazienkę więc sporo rzeczy się mieści. Mam tam sztuczne storczyki koszyki ozdobne - wszystko tak ułożone że nie zaśmieca a zdobi :) Fajny efekt to daje jeśli są jakieś dodatki :)

Awatar użytkownika
jolciaOch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 07 maja 2012, 22:36

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

18 sty 2013, 20:53

Ja łazienkę mam dość małą, więc kombinować nie mam za bardzo z czym :(

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

28 sty 2013, 09:31

Ja mam niestety to samo co Jolcia, ale starałam się urządzić ją tak, żeby mimo wszystko ładnie się prezentowała i myślę, że mi się to udało.

romaneska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 lut 2013, 16:37

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

12 lut 2013, 16:53

mnie kusi żeby przerobić swoją łazienkę na bardziej wesołą ;)
myślę żeby zainwestować w zestaw ufo :)

Obrazek

Natalka86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 05 lut 2013, 13:17

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

04 mar 2013, 14:35

a ja właśnie czekam na moją nową łazienkę, płytki są już położone, teraz tylko fugi i urządzamy :) Mam tyle pomysłów, że nie wiem na co się zdecyduje. Łazienka jest na poddaszu, więc muszę jakość zagospodarować skos, płytki kremowe i ciemno brązowe.

muszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2013, 13:46

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

09 kwie 2013, 12:58

Moja znajoma robiła ostatnio kapitalny remont łazienki. Najbardziej urzekło mnie oświetlenie do łazienki. Ma podświetloną wannę, wnęki nad wc i kabinę prysznicową. Wygląda naprawdę bosko.

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

30 maja 2013, 17:45

Pochwalę się moim dozownikiem na mydło Kludi. Kosztował dość dużo, ale jestem z niego zadowolona. Wygląda tak:
Obrazek

muszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2013, 13:46

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

31 maja 2013, 11:03

Obecnie jestem na etapie remontu łazienki i trafiłam na ciekawą informację jakie wytrzymałe mogą być stelaże podtynkowe. Zastanawiam się nad zakupem takiego, ponieważ będzie on schowany pod glazurą i może warto zainwestować w jego zakup.

muszka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2013, 13:46

Re: Wyposażenie łazienki - co macie?

12 cze 2013, 10:36

Uważam, że dobierając odpowiednie dodatki do łazienki można wydobyć szyk i elegancję w łazience. Warto więc pomyśleć o powieszeniu eleganckiego lustra, postawienie fikuśnego wieszaka na ręczniki z pięknymi ręcznikami pasującymi do ogólnej kolorystyki, zamontowanie nowoczesnego oświetlenia czy nawet ustawieniu dekoracyjnych świec w różnych miejscach.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość