moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Trening z Ewą Chodakowską

13 sty 2013, 18:43

i co dziewczyny dołączacie?

Ja od dziś zaczęłam trening z jej programem.
Dziś zrobiłam: Skalpel
jutro będę robić: Trening z gwiazdami.

Na YouTube macie gotowe filmiki. (42-52 min)

Ćwiczenie nie są trudne, są do zrobienia. :ico_oczko: Sądzę że po kilku dniach już się opanuje jak prawidłowo je wykonywać. Bo np machać nogą żeby tylko machać to nawet nie ma sensu :ico_oczko:

Problemem, jeżeli nigdy nie ćwiczyłyście, może stanowić oddychanie. Kiedy wdech a kiedy wydech. Oddychajcie głośno, mocno wydmuchujcie powietrze.
Pamiętajcie że: "Dzięki dużym ilościom tlenu, w jakie zaopatruje się organizm podczas intensywnych ćwiczeń, zachodzi znacznie szybsze spalanie tłuszczu, więc zmniejsza się grubość tkanki tłuszczowej, pojawiają się wyraźne korzyści dla sylwetki. " -źródło: internet

ja nauczyłam się oddychać jak chodziłam na siłownię.

"Pełny, głęboki oddech jest istotnym czynnikiem wspomagającym ćwiczenia. Od niego między innymi zależy, jakie efekty przyniesie twój trening oraz jak będziesz się czuć w trakcie ćwiczeń.
Jeżeli nie skupisz się na odpowiedniej technice oddychania, ćwiczenia mogą wydawać się trudniejsze, a niedostateczne dostarczanie tlenu może upośledzać spalanie tkanki tłuszczowej.
W ćwiczeniach siłowych zazwyczaj zaleca się wykonywanie wydechu podczas podnoszenia ciężaru, a wdechu w trakcie jego opuszczania. Na przykład w przypadku ćwiczeń na mięśnie brzucha: rób wydech podczas unoszenia klatki piersiowej, a wdech przy opuszczaniu. Powietrze wciągaj do płuc nosem – tam jest ono oczyszczane, a także nawilżane i podgrzewane. Z kolei wydech rób przez usta – tą drogą powietrze szybciej wydostanie się z klatki piersiowej." - źródło: internet

ja z samym oddychaniem nie miałam problemu, ale miałam problem z dopasowaniem do oddechu napięcie brzucha. Robiłam na odwrót :-D

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

Re: Trening z Ewą Chodakowską

13 sty 2013, 19:37

oglądałam kilka treningów i też planuję się za nie zabrać,tylko narazie brakuje mi czasu :(:(

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Trening z Ewą Chodakowską

13 sty 2013, 20:52

oglądałam kilka treningów i też planuję się za nie zabrać,tylko narazie brakuje mi czasu :(:(
ja też ciągle w biegu, ale dziś postanowiłam że zaczynam ćwiczyć... godzinkę trzeba wygospodarować jakoś :ico_sorki: nawet jakbym miała wstawać wcześniej to będę ćwiczyć.
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

Re: Trening z Ewą Chodakowską

13 sty 2013, 21:35

ja sobie obiecałam że zacznę od jutra ćwiczyć, ale w trochę innych godzinach :ico_oczko: mi najłatwiej jest wieczorem, kiedy M zajmuje się Piotrkiem lub on po prostu śpi :-) mam nadzieję że w połączeniu z racjonalniejszą dietą da to jakieś efekty :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Trening z Ewą Chodakowską

14 sty 2013, 10:21

Asieńka86 super jakbyś się dołączyła :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Trening z Ewą Chodakowską

15 sty 2013, 19:22

ja dziś mam za sobą trening z gwiazdami ale tylko 1 i 2 bo po drugim wysiadłam :ico_sorki:

kornelia12345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 27 wrz 2012, 20:50

Re: Trening z Ewą Chodakowską

17 sty 2013, 14:47

uwielbiam ćwiczyć. od jutra dołączam do was :) Ja mam swoja płytę fitness na xbox naprawdę super zabawa, przez chorobę zapomniałam o tym

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Trening z Ewą Chodakowską

17 sty 2013, 17:02

uwielbiam ćwiczyć. od jutra dołączam do was :) Ja mam swoja płytę fitness na xbox naprawdę super zabawa, przez chorobę zapomniałam o tym

fajnie :ico_oczko: napisz jak ci będzie szło :)

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

Re: Trening z Ewą Chodakowską

28 sty 2013, 12:57

hejka, jak tam ćwiczące????
Nadal ćwiczycie????
ja ćwiczę skalpel, robię od początku do końca i coraz mniej sie męczę. Jak opanuję te ćwiczenia do perfekcji przejdę na kilera

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Trening z Ewą Chodakowską

28 sty 2013, 15:05

Ja cwiczę, ale co mam sama do siebie tutaj pisac więc nie piszę

ja mieszam treningi, skalpera jako rozgrzewkę a później dodaje jeszcze trening z gwiazdami 2 labo 3

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość