manieczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2013, 15:50

opinia o gabinecie ginekologicznym

25 sty 2013, 15:53

Poszukuję dobrego ginekologa w Krakowie. Wiele słyszałam o Volumed, ale chciałabym jeszcze zasięgnąć jakiejś sprawdzonej opinii. Czy któraś z przysżłych mamuś korzystała z tego gabinetu?

lilo

Re: opinia o gabinecie ginekologicznym

25 sty 2013, 16:00

manieczka to dziwne, że nie szukasz dobrego ginekologa-lekarza, tylko pytasz o przychodnie gdzie pewnie paru lekarzy przyjmuje :ico_noniewiem:

Ja nie doradzę bo nie jestem z Krakowa.

Awatar użytkownika
Kornelia_12
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 13 cze 2012, 15:37

Re: opinia o gabinecie ginekologicznym

25 sty 2013, 23:26

Ja jestem z Krakowa ale nie korzystałam ani nie słyszałam o volumedzie. A ten ginekolog to do prowadzenia ciąży, do doprowadzenia do ciąży czy tak po prostu szukasz dobrego lekarza? Pytam, bo ja miałam dobrego lekarza prowadzącego ciążę.

sandra09
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2014, 11:26

Re: opinia o gabinecie ginekologicznym

27 mar 2014, 11:37

To ja zapytam może o centrum http://www.lekarze-poznan.eu/. Koleżanka mi polecała, chodzi głównie o kwestie związane z niepłodnością. Zastanawiam się nad kolejną ciążą i chciałabym skonsultować się z kimś kompetentnym.

JolaCha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2015, 17:27

Re: opinia o gabinecie ginekologicznym

23 lut 2015, 21:51

Według mnie bardzo ważną kwestą w wyborze gabinetu ginekologicznego jest jego wyposażenie, np. komfortowe fotele ginekologiczne ronomed, kozetki lekarski czy aparaty do usg. Oprócz kompetencji dobry sprzęt jest równie ważną rzeczą.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość