Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

Czerwone plamy

26 sty 2013, 00:24

Moja córeczka od jakiegoś roku ma takie czerwone plamy na nodze , na pupie czasami ba brzuchu , na plecach i raz na twarzy..

Czasami zanikają na jakiś czas , ale potem znowu wychodzą są małe około 5 na 5 milimetrów , niektóre mniejsze ale na brzuchu miała większa.

Byłam u dwóch dermatologów , nie skierowali nas na żadne testy alergiczne , mówię o tym na każdej wizycie lekarza rodzinnego.
I każdy lekarz do tej pory mówi - natłuszczać.
Najgorsze jest to że jak natłuszczam one się nasilają , o czym też mówiłam.
Są bardziej czerwone i widoczne lekko chropowate.
Już nie wiem co zrobić , nie chce by miała jakieś takie dziwne coś na swoim ciele.
Może ktoś miał taki przypadek , może wiecie co powinnam zrobić ? Czy testy ? może to alergia ?

Dodam jeszcze że mój tata ma łuszczyce , mój mąż niestety też na szczęście lekko objawiającą się , też mówiłam o tym lekarzom.
Dlaczego nikt nas nie skieruje na jakieś porządne badania. A ja nawet nie wiem gdzie mam się zgłosić co mam robić.

SandraK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:05

Re: Czerwone plamy

27 sie 2015, 14:50

Bardzo możliwe, że to alergia. Jeżeli lekarz nie chce was wysłać na [urlhttp://www.alergiczne.info/testy-alergiczne]testy alergiczne[/url], to wykonaj je prywatnie.

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość