kapelusznik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 30 sty 2013, 13:26

Adopcja

14 lut 2013, 12:46

Od dłuższego czasu myślę nad adopcją dziecka. Boję się własnej ciąży, dbam o ciało, mam jakiś taki lęk przed ciążą, ale dziecko mieć chcę. Myślałam dlatego o adopcji. Co o tym sądzicie? są tu jacyś rodzice dzieci adoptowanych?

lilo

Re: Adopcja

14 lut 2013, 13:11

Tutaj jest temat o adopcji http://naobcasach.pl/forum/czy-myslalys ... opcj%C4%85


Dziwi mnie trochę powiązanie strachu przed ciążą z tym, że "dbasz o ciało" i stąd zaczerpnięcie pomysłu na adopcję :ico_noniewiem:

Zastanów się przede wszystkim czy w ogóle chcesz mieć dzieci - to jest najważniejsze. Nie czy partner chce, czy rodzice chcą...

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Adopcja

18 lut 2013, 14:18

Bez wątpienia jest to trudna decyzja. Ale myślę że gdy ją podejmiecie to będziecie najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi.





____________________________________________________________________________________________________________________________________________

osuszacze z wilgoci

PoprostuBeata40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:10

Re: Adopcja

30 paź 2019, 12:15

Jeżeli miała bym adoptować dziecko to musiało to być małe dziecko kilkumiesięczne .

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość