ineska85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2013, 22:31

Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

27 lut 2013, 22:33

Przymierzamy się do skorzystania z usług tej firmy: link usunięty przez moderatora
Proszę o opinie, jeśli oczywiście ich znacie.

JagodaM
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2013, 15:01

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

28 lut 2013, 15:05

Polecam ProAction! Prawdziwi artyści! Świetnie wykonana praca. Agnieszka niczym reporter uwieczniła najpiękniejsze chwile z naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są świetnie wykonane ale przede wszystkim widać na nich emocje… najpiękniejsze uczucia. Agnieszka była praktycznie niezauważalna na weselu… więc zdjęcia wyszły bardzo naturalne. Oryginalny plener na którym do Agnieszki dołączył jeszcze Damian. Pełen profesjonalizm. Każdy kto ogląda nasz album jest zachwycony…

ineska85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2013, 22:31

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

06 mar 2013, 17:12

Umowa podpisana zarówno na fotografię jak i film.
Bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi... i te na forum i te na priv :)

JagodaM
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lut 2013, 15:01

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

19 kwie 2013, 13:14

Nie ma za co ineska85 :ico_oczko:
Na pewno będziecie zadowoleni z efektów pracy Agnieszki i Damiana

kuuukla
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 04 gru 2012, 12:05

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

25 cze 2013, 09:15

ja nie spotkałam się jeszcze z tą firmą, więc nie wiem nic na ten temat, ale zgoogluję :) ich

brunetka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2013, 02:10

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

30 paź 2013, 02:19

Chcemy bardzo podziękować ProAction za stworzenie dla nas niezapomnianych zdjęć ślubnych i wspaniałego, dynamicznego filmu. Sposób w jaki ekipa z ProAction ujęła to tak ważne wydarzenie jest dla nas zaskakujący i pozwala nam z uśmiechem na twarzy przypominać sobie o tamtym dniu. Dziękujemy za piękne zdjęcia, niepowtarzalną atmosferę oraz profesjonalizm. Alicja i Adam

ineska85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 lut 2013, 22:31

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

17 sty 2014, 20:13

Z całym przekonaniem stwierdzamy, że ProAction to wyjątkowy, zdolny zespół, którego usługi można polecić nawet najbardziej wymagającym. Każdy ich kadr, zdjęciowy czy filmowy, przywołuje wiele cudownych wspomnień z dnia naszego ślubu. ProAction uwiecznili wszystkie ważne dla nas momenty oraz emocje, które im towarzyszyły – od radości po łzy wzruszenia. Raz jeszcze DZIĘKUJEMY i pozdrawiamy!

orkada
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2014, 13:28

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

30 kwie 2014, 14:00

Ja niedługo wychodzę za mąż. Zbierałam dużo opinii wśród znajomych. To jest zbyt ważne wydarzenie, aby decydować się na los szczęścia. Zdecydowałam że moje zdjęcia ślubne w Łodzi wykona profesjonalny fotograf. I raczej się nie zawiodę bo poleciły mi to dwie koleżanki (na weselu jednej z nich byłam). Zdjęcia z ich wesel wyszły genialnie! Mam nadzieję że będę miała takie same, albo jeszcze lepsze.

cytrynka567
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2014, 08:33

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

09 maja 2014, 08:47

jeżeli chodzi o łódź, to u nas na ślubie i na chrztach chłopaków robił zdjęcia Bartek Woźniak fotograf Łódź, wiec mogę polecić :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

26 wrz 2014, 10:18

Powyższej firmy wprawdzie nie kojarzę, ale mam bardzo dobre wspomnienia związane z tym fotografem weselnym w Katowicach. To pani, którą zatrudniła w ostatnich latach większość moich znajomych, a i ja zamierzam, kiedy zdecyduję się w końcu na ślub :). Robi piękne klimatyczne zdjęcia, które ogląda się z prawdziwą przyjemnością.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość