Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Nasz program telewizyjny

11 mar 2013, 20:38

Czasami w telewizji jest coś ciekawego, jakiś interesująco zapowiadający się program, który chcemy komuś polecić albo film, który bardzo lubimy oglądać, a nie wiemy o tym - w program telewizyjny nie zawsze się akurat spojrzy albo niejednokrotnie przeoczy się nawet zapowiedzi telewizyjne. Tak sobie więc pomyślałam o stworzeniu takiego tematu na forum, w którym możemy podzielić się informacją o zbliżającym się filmie czy programie, który może być ciekawy. Co Wy na to? :ico_oczko:
To może ja zacznę, jak podłapiecie to fajnie, no a jak nie to trudno :ico_oczko:

Dzisiaj na TVP 1 film dokumentalny z serii "Oglądaj z Andrzejem Fidykiem", odcinek "Chłopiec, który żył już kiedyś".
Godzina: 23:00

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Nasz program telewizyjny

05 kwie 2013, 01:51

Fajny pomysł! Tyle filmów mnie omija przez to że nie chce mi się przeglądać programu.

wygodny
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 08 mar 2012, 00:54

Re: Nasz program telewizyjny

06 kwie 2013, 17:25

Mnie zainteresowały ostatnio "polimaty" Radka Kotarskiego. Tv oglądam okazjonalnie, nie cierpię reklam w trakcie programów, więc jesli są dostępne oglądam na tvnplayerze czy tym podobnych. To, co lubię obejrzeć to wiem, co jem i Wojewódzki, jedno dostarcza praktycznych informacji, drugie motywuje do myślenia. Nie powiem,że przyjemni czasem zerknąć na jakieś Kuchenne rewolucje, jeśli Magda akurat nie rzuca wulgaryzmami ;)

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

Re: Nasz program telewizyjny

08 kwie 2013, 20:12

Co do reklam to ja lubię oglądać filmy np. na TVP1, TVP2, Polonia czy PL , właśnie ze względu na to, że nie są przerywane reklamami :-)

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Nasz program telewizyjny

09 kwie 2013, 22:51

Co do reklam to ja lubię oglądać filmy np. na TVP1, TVP2, Polonia czy PL , właśnie ze względu na to, że nie są przerywane reklamami :-)
Zgadzam się. Żeby te reklamy jeszcze takie beznadziejne nie były. A jak widzę te durnoty to mi gorzej. Ostatnio odkryłam, że istnieje taki kanał jak TVP Kultura, gdzie puszczają naprawdę świetne filmy.

Już mi kilka osób mówiło o tym "wiem, co jem". Kiedyś muszę obejrzeć, bo jednak temat mnie kręci, często czytam o zdrowym odżywianiu itp.

Rewolucji Gessler za bardzo nie lubię, może dlatego, że raczej nie bywam w restauracjach na co dzień. Wolę rewolucje w salonach fryzjerskich.

Bellafonte
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 sty 2013, 15:28

Re: Nasz program telewizyjny

15 kwie 2013, 10:26

Angelita, też niedawno odkryłam TVP Kultura. Na TVP2 zawsze oglądam "Kocham kino" pod skrzydłami Grażyny Torbickiej. Ambitne filmy.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Nasz program telewizyjny

15 kwie 2013, 22:56

Ja telewizji nie mam, ale gdybym miała, to oglądałbym właśnie Torbicką i Wojewódzkiego, może jeszcze XFactora i Ostre cięcie- widziałam jeden odcinek u teściów i spodobało mi się :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Angelita
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 04 paź 2011, 13:46

Re: Nasz program telewizyjny

21 kwie 2013, 23:58

Ostre cięcie- widziałam jeden odcinek u teściów i spodobało mi się :ico_haha_01:
no właśnie to miałam na myśli, jak napisałam o rewolucjach w salonach fryzjerskich. Sama fryzjerką nie jestem, ale temat strzyżenia i farbowania ogólnie mnie kręci.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Nasz program telewizyjny

24 kwie 2013, 22:08

Mnie tak, lae tylko od strony klientki, bo drygu to nie mam wcale. Jak patrzę jak oni dobierają fryzury do kształtu głowy, to jestem pełna podziwu!

Awatar użytkownika
Flower
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 29 lip 2011, 16:49

Re: Nasz program telewizyjny

26 kwie 2013, 14:08

Mnie od strony klientki, zaczęły zastanawiać warunki higieniczne i przydatność produktów jak np. farby. Bo szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie przyszło mi do głowy się zapytać w salonie czy np. maska na włosy nie jest przeterminowana. Albo co gorsza jak ostatnio pokazywali, ze jednorazowe rękawiczki piorą i używają wielokrotnie :ico_szoking: .

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość