nataliawelenc
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2013, 14:28

pokój malucha

03 kwie 2013, 09:19

Hej! Może, któraś z mam korzystała z jakiejś fajnej stronki urządzając pokój malucha i może podpowiedzieć. Ja jak narazie mam łóżeczko w takim kolorze: link usunięty przez obsługę forum

MagiaDziecinstwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 05 paź 2013, 15:29

Re: pokój malucha

10 sty 2014, 22:20

Podaj nazwę strony albo też wstaw zdjęcie z przykładową dekorację,wtedy będziemy mogli powiedzieć coś wiecej:) Urządzanie pokoju dla naszego dziecka to zawsze bardzo ciekawe doświadczenie dla rodziców i zarazem wyzwanie:)

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: pokój malucha

21 gru 2014, 20:54

Wiesz teraz jest masa inspiracji w internecie więc myślę że coś znajdziesz dla malucha. Przy projektowaniu pokoju dla dziecka zwróć uwagę na to aby miało ono dużo przestrzeni do zabawy w swoim pokoiku. Po za tym postaw na nieprzytłaczające meble i pastelowe kolory i myślę że będzie okej.

Lucjaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 lis 2014, 13:53

Re: pokój malucha

27 lut 2015, 13:36

A myślicie, że fajnie wyglądałby w pokoju malucha taki dyplom jak tutaj?nie wiem czy lubicie kupować takie drobiazgi?

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: pokój malucha

02 mar 2015, 19:37

Jeżeli mowa o pokoju naszego malucha to warto uwzględnić także dobrej jakości solidne mebelki,akurat na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór w niższej cenie,zapraszamy serdecznie.

Poki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 17 mar 2015, 11:03

Re: pokój malucha

17 mar 2015, 11:32

Ja ostatnio szukałam czegoś ciekawego na prezent na chrzciny i znalazłam skelep z pięknymi meblami i dodatkami do pokoi dziecinnych. Kupiłam finalnie bon prezentowy, żeby rodzice sami mogli zdecydować co jest im najbardziej potrzebne rzeczy. Sklep Caramella jest bardzo dobrze wyposażony, a rzeczy są śliczne i dobrej jakości. Można tam znaleźć wszystko, co potrzebne jest do urządenia życia małego dziecka zabawki, kocyki, pościel, śpiworki, karuzelki, przybory do kąpieli, narzuty, poduszki czy dekoracje. A co więcej można zrobić też on-line, jeśli komuś trudno jest wybrać się na zakupy z maleństwem.

WojciechMaslowski
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 30 mar 2015, 04:53

Re: pokój malucha

30 mar 2015, 11:17

W pokoju dziecka dywan lub wykładzina dywanowa to podstawa. Mogę polecić sklep http://tapetyidywany.pl/61-dywany-dla-dzieci, który ma dużą ofertę produktów.

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: pokój malucha

31 mar 2015, 14:46

A zaglądaliście na naszą stronę? Bo jeżeli nie,to najwyższy czas to zmienic,tym bardziej że teraz z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy kilka ciekawych promocji i rabatów:)

Muzyczka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 kwie 2015, 15:29

Re: pokój malucha

18 maja 2015, 17:27

W pokoju dziecka jednym z ważniejszych mebli jest łóżeczko. I to ono może robić za głowną ozdobe pokoju. Wystarczy mieć piękną pościel i będzie pieknie. Widziałam tutaj http://www.tinystar.pl/pl/c/POSCIEL/61 naprawdę śliczne komplety. Eleganckie i subtelne. No i ponoć material z ktorego jest ta pościel jest kapitalny, mięciutki. Warto swojemu dziecku taką pościel kupić.

KrainaDzidziusia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:12

Re: pokój malucha

19 maja 2015, 13:16

My również chętnie pomożemy skompletować całą wyprawkę dla dziecka,tym bardziej ze teraz możecie liczyć na ciekawe rabaty i promocje,uwzględniające dekoracje do pokoju malucha:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości