Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Urodzinowe party? Gdzie?

05 kwie 2013, 09:37

hey dziewczyny ;) jeżeli jest takie temat (nie znalazłam) to mnie poprawcie ;) Ostatnio byłam (jako chrzestna) na przyjęciu urodzinowym mojego chrześniaczka ;D zrobiliśmy mu party w Baby Club Cafe i muszę powiedzieć, że polecam z czystym sumieniem. Świetna zabawa, dekoracje, konkursy. A jaką radochę miały dzieci z waty cukrowej ;D Jeżeli zastanawiacie się gdzie i jak zrobić urodziny to tam śmiało można iść. Może wypowiedzą się jakieś osoby, które tam miały przyjemność gościć?

Awatar użytkownika
Kumata
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 kwie 2013, 00:07

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

29 kwie 2013, 13:34

ja niestety nie mam zamiaru wyprawiać dla malucha takich imprez poza domem,bez przesady i tak niewiele z tego zapamięta.

Awatar użytkownika
MmartaA
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 25 lut 2013, 16:10

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

02 maja 2013, 18:12

też uważam że to bez sensu jeszcze takiemu 5-8 letniemu dziecku można wyprawić jak kogoś stać ale mniejszemu to szkoda kasy ;)

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

21 maja 2013, 10:23

Starszemu dziecku ok, ale maluchom? To dla maluchów czy dla rodziców. Nie ogłupiajmy dzieciaczków.

Babystore24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:12

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

26 lip 2013, 11:35

Ja mam podobne podejście do tego tematu,najpierw musimy się zastanowić czy mają to być urodziny dla dziecka czy dla rodziców i zrobione typowo na pokaz,w tym tkwi cały sens...

Awatar użytkownika
kwiti
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 20 maja 2009, 13:48

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

29 sty 2015, 22:48

My robiliśmy skromne w mieszkaniu i wychodziło bardzo dobrze. Sąsiedzi sie nie skarżyli, bo szybko się kończyło

monikaa18
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2015, 12:03

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

05 lut 2015, 13:09

my naszej córce jak dotąd organizowaliśmy w domu, teraz będzie kończyć 4 lata jest już bardziej świadoma ma swoje koleżanki i kolegów z przedszkola i osiedla dlatego na pewno zrobimy jej imprezę, ale gdzie jeszcze się nie zastanawiałam. Moja znajoma prowadzi firmę zajęcia na basenie itp, i mają tam opcję urodzin na basenie, najpierw zajęcia potem zabawa i poczęstunek :)

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

18 mar 2015, 09:04

Także jestem za opcją urządzenia urodzin w domu w gronie tych najbliższych osób a nie te które są na pokaz,bo to wg mnie mija się z celem.

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

31 mar 2015, 14:52

Też myślę,że zaproszenie najbliższej rodziny to dobry pomysł na spędzenie urodzin własnego dziecka,sami możemy zapewnić mu dużo atrakcji i zabaw,wiele zalezy od naszej kreatywności.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Urodzinowe party? Gdzie?

05 maja 2015, 12:35

Dziewczyny. Organizowanie dzieciaczkowi urodzin w miejscu innym niż dom nie jest na pokaz. Czasami nie mamy warunków w domu, miejsca na organizację to czemu by nie skorzystać z ofert jakie oferują niektóre sale zabaw?

Ja jakiś czas temu organizowałam urodziny dla córci w warszawskim blue city w centrum INCA PLAY:
http://www.incaplay.pl/urodziny/informa ... inach.html - tutaj możecie sobie zobaczyć jakie sale urodzinowe oferują. Moja córcia jak prawdziwa księżniczka miała urodziny zorganizowane w sali dla księżniczki :)
Było wiele zabaw, nad wszystkim czuwał animator opiekun. Skręcanie balonów, malowanie buziek. Oraz zabawa w inca play. Radość dziecka jest bezcenna.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość