Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

przeszczep skory

08 kwie 2013, 15:13

Dziewczyny, pocieszcie mnie jakoś :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Moja Bianka w Wielki Piatek poparzyła sie wrzątkiem. W tym tygodniu ma miec przeszczep skory na twarzy , szyi i karku.
Bedzie miala pobieranie skory z glowy. :ico_placzek: :ico_placzek:
Może któras z was miala z czyms takim do czynienia? Jak to wygląda po paru miesiacach? Czy blizny są bardzo widoczne?
Bosz, chciałabym , by było juz po wszystkim.
Zdecydowalismy,ze nie bedziemy jej mowic o ogoleniu głowy. I tak jest kłebkiem nerwów. Ja sie jakos trzymałam do dzisiaj. moze dlatego,ze miałam malutenka nadzieje,ze jakos to wszystko sie wygoi..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

lilo

Re: przeszczep skory

08 kwie 2013, 16:13

Dona ogromnie współczuję i trzymam kciuki za pomyśle zagojenie się i zdrówko córki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Niestety nie pomogę, nie miałam doświadczenia z przeszczepami.

Trzymaj się!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: przeszczep skory

10 kwie 2013, 17:59

ja również nie pomogę, ale mocno trzymam kciuki

i jak Mała się trzyma?

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

Re: przeszczep skory

11 kwie 2013, 18:58

Czesc.
Bianka dzis miala przeszczep-2,5 godziny. Jeszcze jej nie przewieźli z sali pooperacyjnej. Pobrali 2 duze płaty z głowy na zuchwę i szyję :ico_placzek: Wygląda strasznie :ico_placzek: :ico_placzek:
Psychicznie jest wykonczona, ale nie daje tego poznac po sobie. Teraz czeka nas suszenie tej rany na głowie, a potem walka z bliznami. :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: przeszczep skory

11 kwie 2013, 19:17

ciężkie chwile ale teraz z dnia na dzień będzie coraz lepiej. Mała dużo przeszło, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Może dobrze byłoby aby porozmawiała z psychologiem dziecięcym, żeby swych emocji nie dusiła w sobie.
A gdzie miała operację przeprowadzaną ?

lilo

Re: przeszczep skory

11 kwie 2013, 19:28

Dona trzymam ogromne kciuki za gojenie i rehabilitację!!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Skóra dzieci się dużo szybciej i lepiej regeneruje niż dorosłych więc będzie dobrze!!! :ico_sorki:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

Re: przeszczep skory

12 kwie 2013, 07:30

Dzięki, dziewczyny, za wsparcie.

Psycholog była w tym tygodniu, powiedziała,ze jeszcze bianke odwiedzi.

Bianka lezy w szpitalu w gdansku.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: przeszczep skory

12 kwie 2013, 08:13

to w waszym rodzinnym mieście, to dobrze bo dzięki temu macie trochę ułatwione przebywanie w szpitalu....

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość