paula2012
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2013, 12:56

zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

19 kwie 2013, 13:01

byłam u kosmetyczki na kwasach. Najwyraźniej zabieg był wykonany niefachowo bo od dwóch dni mam tak czerwoną buzię jakbym miała się zapalić. Oczywiście kosmetyczka nie widziała problemu według niej wszystko jest ok. i tak powinnam wyglądać. Na szczęście w aptece znalazłam ratunek – farmaceutka poleciła mi Curiosin ….. smarowałam wczoraj wieczorem i dziś mogę spojrzeć na siebie w lustrze – wyglądam jak człowiek a nie jak rozżarzony węgielek.
a czym wy sie ratujecie? ktos stosował juz Curiosin?

Serah
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 08 maja 2013, 15:56

Re: zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

08 maja 2013, 16:25

Ach, te kosmetyczki - właśnie dlatego od dłuższego czasu do nich nie chodzę. Ostatnim razem po kosmetyczce miałam podobny problem, ale na szczęście pomógł mi Sudocrem.

ela27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2013, 11:06

Re: zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

13 maja 2013, 13:17

Sudocrem i kem Bambino dobre na wszystko :)

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

21 maja 2013, 10:41

Ja bym tego tak nie zostawiła. Skoro zabieg źle wykonany. A może Ty nie dostosowałaś się do zaleceń kosmetyczki?

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

19 lis 2014, 22:52

curiosin na otwarte rany raczej, na takie problemy polecam jak moje poprzedniczki Sudocrem. Działa na podrażnienia szybko i skutecznie, łagodzi zaczerwienienie i pieczenie. Mnie też kiedyś wyszła bokiem wizyta u kosmetyczki, na szczęście Sudocrem dał wtedy radę. Chodzę teraz tylko do renomowanych salonów kosmetycznych, wolę zapłacić więcej.

Awatar użytkownika
MeritPoland
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 lis 2014, 22:30

Re: zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

20 lis 2014, 13:51

Weź pod uwagę maść nagietkową z balsamem peruwiańskim Dr. Popova. Nagietek zawiera flawonoidy wykazujące działanie przeciwzapalnie i przeciwzakrzepowe, a takze karotenoidy należące do szczególnie silnych przeciwutleniaczy. Działanie wyciągu z tej rośliny wzmacnia balsam peruwiański, który pobudza regenerację uszkodzonych tkanek.

http://merit-poland.eu/produkt,8,Ma%C5% ... Dr._Popova
Obrazek

naszpilach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 21 lis 2014, 14:51

Re: zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

21 lis 2014, 14:55

Też leczyłabym się sudokremem

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

18 mar 2015, 14:21

W zasadzie jedyne co mi przychodzi na myśl to samodzielne próby. Bo akurat ja skórę przywracałam do normalności przez Beauty Center Józefów i kosmetyki Hildegard Braukmann. Nie wiem co ci zrobiono w tym salonie, jakimi produktami, ale coś zdecydowanie wygląda nie tak, jak powinno.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: zniszczona skóra po zabiegu kosmetycznym

20 mar 2015, 15:35

W jakim salonie Ci się to przytrafiło?

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość