natalia3257
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2013, 14:20

Angielski dla dzieci

26 cze 2013, 14:21

Zastanawiam się nad zapisem swojego przedszkolaczka na kurs języka angielskiego do Active Learning w Krośnie. Myślicie, że to jest dobry pomysł czy lepiej nie mieszać dziecku w głowie? Mają bardzo ciekawą ofertę (można podejrzeć na stronie http://www.active-learning.pl/angielski-dladzieci.html), gry i zabawy językowe dodatkowo rozwiną kreatywność dziecka, nauczyciele podobno są w porządku (wiem z opowiadań znajomych). Czy wy, jako mamy zdecydowałybyście się nad zapisem swojej pociechy na kurs języka angielskiego?

Babystore24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:12

Re: Angielski dla dzieci

28 sie 2013, 14:19

Myślę,że jako dodatkowe zajęcie w odpowiednim wieku dziecka- można śmiało myśleć o tym aby zapisać dziecko na kurs języka angielskiego,ponieważ dzięki temu szybciej się z nim oswoi,nauczy słówek. Na pewno tym sposobem nie namieszamy dziecku w głowie.

fedorMalina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 gru 2013, 18:43

Re: Angielski dla dzieci

11 gru 2013, 10:37

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest przedszkole językowe. Przedszkole Anin do którego uczęszcza moje dziecko prowadzi zajęcia w języku polskim i angielskim. Mój synek chodzi tam już 3 lata i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Nie słyszałam też od innych mam, aby miały powody do narzekania :-)

brantka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2013, 10:05

Re: Angielski dla dzieci

30 gru 2013, 10:12

a są to takie bardziej zajęcia przez zabawę? chodzi mi o to, żeby nie było to obciążające dla dzieci i żeby uczyły się "mimochodem" a nie tak celowo i świadomie

angie85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2014, 14:02

Re: Angielski dla dzieci

06 sty 2014, 14:09

Tak, to nauka przez zabawę, piosenki, scenki itp.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Angielski dla dzieci

06 sty 2014, 21:16

my po 3 miesiacach wypisaliśmy naszą z dodatkowego angielskiego, mala się tam męczyla, robili ćwiczenia w ksiażkach, rzadko śpiewali i bawili się, bez sensu...

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: Angielski dla dzieci

28 sty 2014, 22:27

Im młodsze dziecko, tym więcej zabawy powinno być w tej nauce, bo inaczej będzie tak jak opis powyżej - dziecko będzie się nudziło.
Zajęcia z angielskiego dla maluchów już od 3 roku życia można znaleźć w tej wyszukiwarce.

pawelmat33
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 maja 2014, 12:30

Re: Angielski dla dzieci

14 maja 2014, 13:15

Tak, nauka od najmłodszych lat daje lepsze efekty.
Dziecko ma lepszą zdolność zapamiętywania i lepiej się uczy.
przydatne będą też nagrania.

CZarna_Ofca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 07 wrz 2010, 20:20

Re: Angielski dla dzieci

18 maja 2014, 18:28

a korzystał ktos z oferty Super memo? chciałabym córke podszkolić w języku angielskim i czytałam że ta metoda uczy przez szybkie zapamiętywanie słówek :-)

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Angielski dla dzieci

18 sty 2015, 15:41

Według mnie to bardzo dobry pomysł. Warto dziecko przyzwyczajać do języka już od najmłodszych lat, ponieważ poprzez to będzie miało w przyszłości łatwiej, jeśli chodzi o naukę angielskiego :). Sama chciałabym wcześnie zaszczepić w dziecku chęć nauki języka angielskiego, bo wiadomo, że w przyszłości język ten może być niezbędny. Myślę, że dobrym pomysłem oprócz tego typu kursów są również obozy językowe. Mam na myśli coś takiego - http://www.berlitz.pl/pl/kursy_dla_dzie ... kalizacje/.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość