honorka321
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2013, 16:42

Re: Gdzie na wakacje?

18 lip 2013, 18:23

Ja jadę na Hel O oo OOoO :D. Ktoś jeszcze się wybiera?

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Gdzie na wakacje?

25 lip 2013, 11:17

Planowałam polskie morze na jakiś weekend, ale w końcu zdecydowałam jednak, że taniej wyjdą góry. Ogólnie marzą mi się wakacje w Turcji i poluję na jakieś last minute, ale nie wiem, czy coś mi z tego wyjdzie w tym roku.

janetszanel19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2013, 19:02

Re: Gdzie na wakacje?

30 lip 2013, 19:34

Właśnie wróciłam z Władysławowa. Za niedługo jadę w Bieszczady na Solinę. Żyć nie umierać!

swiadoma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2013, 17:19

Re: Gdzie na wakacje?

21 maja 2014, 00:16

My w tym roku zastanawiamy się gdzie wyjechać na wakacje. Egipt raczej odpada, choć jest tani, ale nie chcemy ryzykować - ponoć jest tam niezbyt stabilnie. Pewnie będzie Grecja (w miarę tanio) - byliśmy już na Krecie, albo wakacje w Turcji - jeszcze nigdy tam nie wypoczywaliśmy. Mój facet tylko wspomina, że będzie zazdrosny o mnie, bo Turcy ponoć "napastują" blondynki ;). Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii, żebym mogła uspokoić moją drugą połówkę?

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gdzie na wakacje?

23 maja 2014, 14:19

My również w tym roku lecimy za granicę ;) Też do kraju arabskiego ale do Egiptu. Nie wiem czemu myślicie, że jest to ryzyko ? Kurorty są niesamowicie bezpieczne. W zeszłym roku wypoczywaliśmy w Hurghadzie i można było sobie po nocy bez problemu pojechać do miasta i spacerować. Wszystko jest chronione a ludzie są bardzo mili (oczywiście również dlatego, że chcą aby coś od nich kupić ;)).
Wystarczy jedynie poczytać sobie podstawowe informacje jak się zachować: http://slonecznyegipt.pl/wskazowki-turystow/ ponieważ jest to jednak inna kultura i możesz tam śmiało jechać.

Awatar użytkownika
envee
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 26 mar 2014, 12:02

Re: Gdzie na wakacje?

29 maja 2014, 11:24

najlepsze na wakacje są Bieszczady! Tym bardziej, że w tym sezonie są modne podobno ;)

kujawiaczek1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2014, 12:14

Re: Gdzie na wakacje?

30 maja 2014, 11:51

Pragnę wyjechać do Egiptu!

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Gdzie na wakacje?

04 cze 2014, 13:48

Ja w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam :) plaże mam pod nosem może nie jest to Morze Karaibskie :D ale nie narzekam i posmażyć tyłek też będzie gdzie jak pogoda dopisze

olex
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2014, 09:18

Re: Gdzie na wakacje?

08 cze 2014, 09:20

Ja zamierzam jechać do chorwacji zobaczymy co mi z tego wyjdzie jak nie to bałtyk zostanie ale byle by pogoda była :)

INSZAWORLD blog lifestylowy
Ostatnio zmieniony 13 maja 2016, 19:53 przez olex, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Gdzie na wakacje?

14 cze 2014, 11:17

Ja w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam :) plaże mam pod nosem może nie jest to Morze Karaibskie :D ale nie narzekam i posmażyć tyłek też będzie gdzie jak pogoda dopisze
O to masz naprawdę świetnie. Wiesz jednak, że w wyjeździe na wakacje chodzi też po części o to, aby zmienić otoczenie, oderwać się od codzienności. My mamy już zarezerwowany apartament aquapark Lux w Zakopanem i będziemy mieli naprawdę świetne warunki do spędzania czasu. Cenowo wyszło atrakcyjnie, bo jeszcze para znajomych będzie z nami jechała, więc koszty się podzielą na pół. Nie mogę się doczekać wyjazdu, a gdyby pogoda nie dopisała, to zawsze przecież jest właśnie pobliski aquapark :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość