agnes99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 sie 2013, 10:41

wybór wózka dla dziecka

05 sie 2013, 10:46

Witam serdecznie. Chciałabym zaczerpnąć rady dotyczącej kupna wózka. Na przełomie czerwca i lipca byłam na targach dedykowanym dzieciom (ciąża, poród, pierwsze dni dziecka) gdzie były prezentowane wózki. Całkiem i funkcjonalne, na pokazie prezentowano ich wytrzymałość na wszelkie płyny. W związku z czym czy któraś z was miała wózek Bebecar i mogłaby mi powiedzieć czy warto w niego inwestować, a może lepiej wybrać inną marke.

Pozdrawiam,
Agnieszka

Babystore24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 26 lip 2013, 11:12

Re: wybór wózka dla dziecka

28 sie 2013, 14:39

Akurat z ta firmą nie miałam żadnej styczności,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć a jej temat. Może w pierwszej kolejności podaj budżet jaki możesz przeznaczyć na ten cel,to znacznie ułatwi wybór. Zajmujemy się akcesoriami dla dzieci od dawna,więc chętnie pomożemy.

butla
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2014, 20:52

Re: wybór wózka dla dziecka

12 lut 2014, 21:53

rowniez z ta firma raczej nie mialam stycznosci, ale z reka na sercu moge Ci zaproponowac marke graco, a konkretnie model evo, ktory spelnia wszelkie potrezbne funckej dotyczace spacerow z dzieckiem :) jesli chodzi o inne marki, siostra miala orbit baby g2 i jak najbardziej byla zadowolna, fajny wyglad polaczony ze stabilnym wykonaniem

KajaStella
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 maja 2014, 14:31

Re: wybór wózka dla dziecka

25 maja 2014, 13:02

z firmą z którą miałam styczność to wózeczki jane muum, bardzo sobie je chwale i jestem zadowolona, zwłaszcza z wysokiej jakości bezpieczeństwa, oraz mnie urzekła kolorystyka ;)

szdzisaw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:27

Re: wybór wózka dla dziecka

17 cze 2014, 11:38

X-Lander xa jest fajny,lekko się pprowadzi,ma miłe kolory i wygodny jest.Ja mam Maxi Cosi Mura3 Plus i pod względem łatwości montażu akcesoriów wygrywa z X-Landerem.

marzenna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2013, 15:36

Re: wybór wózka dla dziecka

10 mar 2015, 14:14

Hej!
Niedługo będę mamą i też szukam info o wózkach. znalazłam taki http://agdblog.com.pl/pozostale/jak-nie ... dzieciecy/ ale ogólnie ciężko znaleźc na forach więcj informacji, może ktoś coś? musi być w miarę tani ale funkcjoanlmny i trwały, może znacie jakieś spoko poradniki, bardziej szczegółowe niż ten co już czytałam :ico_olaboga:

Smykolandia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 sie 2012, 14:57

Re: wybór wózka dla dziecka

17 mar 2015, 09:22

Ja z doświadczenia mogę polecić wózki Xlander- sa bardzo solidne,wygodne i co najważniejsze- bezpieczne dla naszego dziecka i to uważam za kluczowe kryterium. tera zna naszej stronie znajdziecie na nie ciekawe promocje i rabaty.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: wybór wózka dla dziecka

17 mar 2015, 12:19

Do jakiej kwoty powinniśmy szukać wózka?

Dreptaki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 16 gru 2014, 15:50

Re: wybór wózka dla dziecka

18 mar 2015, 08:59

Pytanie jest co najmniej dziwne,tym bardziej że na forum było już kilka podobnych tematów,moze podaj jaka kwota dysponujecie na ten cel i wtedy doradzimy,pomożemy podczas wyboru odpowiedniego modelu wózka.

ania87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2015, 09:34

Re: wybór wózka dla dziecka

16 kwie 2015, 09:39

My wybraliśmy wózek wielofunkcyjny MYO z BabyStore24 i jesteśmy bardzo zadowoleni, zajrzyjcie na stronę i poczytajcie. Cena adekwatna do jakości, solidne wykonanie i uniwersalny kolor, więc spokojnie można zostawić dla kolejnego dziecka :)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość