Fasolka123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2013, 13:55

Ulubiony błyszczyk do ust

12 sie 2013, 15:42

Jakie macie swoje ulubione błyszczyki? :) Ja uwielbiam bezbarwny błyszczyk Colorescience. Nigdy się z nim nie rozstaję :) Bardzo długo się trzyma na ustach. A na lato jest idealny, ponieważ zawiera filtr spf35 i chroni przed słońcem :)

laska30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2013, 15:08

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

22 sie 2013, 12:17

Serio ma tak wysoki filtr? Jakiś czas temu szukałam czegoś podobnego i jakoś nie udało mi się trafić na ten błyszczyk. Zdradzisz mi, gdzie go kupiłaś? I jak się sprawuje poza tym filtrem - konsystencja itp?

Fasolka123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2013, 13:55

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

26 sie 2013, 16:01

Serio, serio :) Błyszczyk kupiłam na stronie internetowej dermstore.pl, można tam też kupić inne kosmetyki Epionce, ale błyszczyk zdecydowanie jest moim ulubionym :) Przede wszystkim nie klei się. Ja mam wrażenie, że nie mam nic na ustach, a w rzeczywistości pięknie błyszczą.

klaaudia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2013, 10:40

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

11 paź 2013, 17:39

Jeśli chodzi o błyszczyki to kiedyś częściej używałam. Teraz choć rzadziej korzystam z błyszczyków, to jednak całkowicie zrezygnować będzie ciężko... :-) Błyszczyki na ogół zamawiam w avon. Często w katalogach avon jest na nie jakaś promocja, jest spory wybór, dużo kolorów i nie są złe, a wychodzę z założenia, że za błyszczyk drogo nie ma sensu płacić. Jeśli już, to szminkę czasem kupię nieco droższą.

GoldClinicpl
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 23 lis 2013, 11:13

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

23 lis 2013, 11:33

Ja uwielbiam te smakowe błyszczyki do ust,na pewno wiecie o jakich mowa,a do tego świetnie się prezentują:) Nie mam co prawda jednego ulubionego,ale wazne jest aby podczas zimy i mrozów nasze usta nie pozostawały suche.

madzianka31
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2013, 22:48

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

30 lis 2013, 22:53

Ostatnio trafiłam na luxury z golden rose i powiem szczerze, że jest mega napigmentowany i pieknie błyszczy na ustach. Pozwoliłabym sobie nawet na stwierdzenie ze to trochę pomadka w płynie, bo ma tak intensywny kolor. No i cena tez przyzwoita, niecałe 20pln za taki mocny kolor i wysoki połysk to nie dużo.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

04 gru 2013, 11:11

Nie cierpię błyszczyków. Lepią się okropnie, wszystko jest potem upaćkane..Na dodatek noszę okulary i kiedy wieje wiatr, to musiałabym się zmagać z tłustymi śladami na nich. Stanowczo wolę więc pomadki i szminki.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

15 sty 2014, 16:34

To też fakt,najgorsze są te lepiące się usta i odradzam używanie błyszczyka podczas mrozu. Zdecydowanie lepiej jest pokusić się o pomadkę,dobra i sprawdzona w każdej sytuacji:)

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

05 lut 2014, 22:15

Co fakt to fakt. Ja używam te Celia Delice, nie wiem co one mają w sobie takiego, ale nie kleją się tak jak większość błyszczyków. Na co dzień używam ten delikatny różowy a od okazji malinowy :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Ulubiony błyszczyk do ust

22 kwie 2014, 09:35

też je znam :) zakochałam się w numerze 12: https://www.youtube.com/watch?v=kwFjPXv ... e=youtu.be
tutaj lepiej go widać niż na zdjęciach, bardzo ładny kolor :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość