justynabartnik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2013, 19:13

szkolenia dla kobiet

07 wrz 2013, 19:21

Dziewczyny, polecam Wam świetne szkolenie w Lublinie "Prawdziwa Ty". W programie będzie dużo o emocjach, radzeniu sobie z kompleksami, własnych potrzebach, pragnieniach i nauką bycia silną. Szkolenie odbywa się 29 września, a przy wpłacie do 15. kosztuje tylko 147 złotych. Niska cena, jak na poprawienie sobie swojego samopoczucia z błyskawiczną szybkością smile Jakbyście miały ochotę, to więcej informacji odnajdziecie tutaj: www(kropka)pawelrawski(kropka)pl/kalendarz/prawdziwa-ty/ Ja polecam każdą częścią swojego ciała! A nawet jeśli się nie wybierzecie, to trzymam kciuki za Was wszystkie i każdą z osobna. Justyna :)

Felinia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2013, 10:57

Re: szkolenia dla kobiet

29 wrz 2013, 11:03

Zawsze po szkoleniach nabywa się nowych umiejętności i można coś dodatkowo do CV wpisać. Tutaj jest szereg artykułów tego typu - http://praca.gratka.pl/porady-dla-szukajacych-pracy/ Właśnie można znaleźć jak i na jakie szkolenia się zapisać i co mogą one nam dać.

Conser
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 29 paź 2013, 15:46

Re: szkolenia dla kobiet

29 paź 2013, 16:04

Ciekawą propozycją moim zdaniem jest także kurs na wychowawcę kolonijnego przez internet :-)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: szkolenia dla kobiet

05 lis 2013, 14:33

Myślę, że fajną opcją dla kobiet są też kursy florystyczne. Większość z nas lubi kwiaty i już sam ich widok nierzadko sprawia nam przyjemność, więc jeżeli ktoś ma dodatkowo artystyczny dryg, to na pewno się w tym odnajdzie.

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: szkolenia dla kobiet

22 lis 2013, 13:54

Zapisala sie moze ktoras z Was moze do akademia psychologii sukcesu? Ja jeszcze nie, ale slyszalam od znajomych, ze to dosc dobra sprawa? Ktoras z Was moze wie cos wiecej na ten temat?

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: szkolenia dla kobiet

10 gru 2013, 08:35

Ja tak naprawdę rozwinęłam się dzięki szkoleniom zawodowym w new nails. Chciałam pracować jako kosmetyczka, ale nie widziałam sensu wyjazdu na studia, wiem jak kończyły koleżanki. Wszystkiego nauczyłam się przez szkolenia zawodowe w new nails, i to faktycznie miało sens. W zasadzie w kilka tygodni zrobiłam tyle, co szkoły robią przez lata. I co? Da się?

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: szkolenia dla kobiet

11 gru 2013, 21:55

Bo szkolenia, dobrze zrobione, przygotują lepiej niż jakakolwiek szkoła. Szkoła to masa bzdur. Na szkoleniu zawodowym masz wyłącznie najważniejsze kwestie, umiejętnie dobrane.
Bez bzdur i tracenia czasu.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: szkolenia dla kobiet

12 gru 2013, 08:31

Ja to wiem, ale większość dziewczyn, które nigdy na szkoleniach nie byly, nie ma o tym pojęcia.
One pewnie wybiorą po najniższej cenie. A że jedno zawodowe szkolenie trwa 120h, a drugie 50h... Co tam, przynajmniej mniej siedzenia na samym szkoleniu. A oczywiście nie takie powinno być podejście ;-)

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: szkolenia dla kobiet

15 gru 2013, 18:42

Ludzie dalej szukają po cenie, to prawda, a później tego żałują, tyle, że w tym nie ma nic zaskakującego.
U nas dalej się wierzy, że usługa może mieć wysoką jakość i dużo niższą cenę.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: szkolenia dla kobiet

16 gru 2013, 08:19

Bardziej chodzi o to, że myślą, iż szkolenie = inne szkolenie, obojętnie ile by liczyło godzin, i to jest główny problem.
A że firmy często oszukują, to pojawiają się również innego typu problemy. Po prostu kursantki są zwyczajnie oszukiwane...

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość