Fasolka123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 25 cze 2013, 13:55

Zabiegi na zmarszczki

16 wrz 2013, 16:46

Jakie polecacie mało inwazyjne zabiegi na zmarszczki? :)

Awatar użytkownika
Kika1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 wrz 2013, 20:51

Re: Zabiegi na zmarszczki

08 paź 2013, 14:33

Codzienne nawilżanie. Przede wszystkim pij dużo wody mineralne (minerały dopasuj do potrzeb swojego organizmu). Poza tym nie stosuj tylko kremu na zmarszczki, ale także mleczko, tonik, maseczki...warto wypróbować maseczkę nawilżającą z płatków owsianych, miodu, i mleka! I jak najwięcej się uśmiechaj;)

Obcasik44
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 21 kwie 2010, 15:58

Re: Zabiegi na zmarszczki

01 lis 2013, 17:14

Jeśli chodzi o zabiegi u kosmetyczki- całkowicie je odradzam. Mam niewielkie zmarszczki, ale postanowiłam wybrać się na wypełnianie zmarszczek do krakowskiego salonu. Powiem Wam, że nic się po nim nie zmieniło. Zmarszczki pozostały :/ Teraz wolę stosować zwykły krem odbudowujący hb niż wydawać pieniądze na zabiegi. Po kremie przynajmniej widzę jakiekolwiek efekty.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Zabiegi na zmarszczki

28 maja 2014, 14:39

Powiedzcie mi, słyszałyście może o diecie dr. Perricone’a? Ponoć jest bardzo dobra na zmarszczki. Czytałam o niej w tym artykule, tylko tak do końca nie wierze w jakieś cudowne diety. Dieta dr. Perricone’a jest oparta głównie na produktach pre- i probiotycznych. Doktor przekonuje, że otyłość jest wynikiem złego stanu w organizmie i istniejącego stanu zapalnego. Sposób odżywiania według jego pomysłu opiera się głównie na spożywaniu: warzyw i owoców, ryb, orzechów oraz ziaren. Jakie macie zdanie na ten temat?

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Zabiegi na zmarszczki

31 maja 2014, 20:34

Szczerze to jestem raczej pewna że żadna dieta nie wspomaga "znikania" zmarszczek ;) oczywiście probiotyki i prebiotyki są na dobrą florę bakteryjną w żołądku itd co do owoców , warzyw , ziaren i ryb... ogólnie tak powinna wyglądać dobrze zbilansowana dieta więc to żadne odkrycie ;) Mój luby uprawia amatorsko kulturystykę który właśnie tak odżywia się na co dzień i cały czas ma te swoje małe zmarszczki które ja tam lubię :D

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Zabiegi na zmarszczki

03 lip 2014, 11:44

U mnie pierwsze zmarszczki pojawiły się po ukonczeniu 27 lat kiedy zauwazyłam u siebie szpecącą mnie lwią zmarszczkę - wiecie to ta pionowa zmarszczka na czole pomiędzy oczami. Nadawała twarzy smutnego i smętnego wyglądu tak więc postanowiłam się jej pozbyć.
W tym celu zdecydowałam się na botox ( wykonywany w tym gabinecie chirurgii plastycznej we Wrocławiu: http://proclinic.pl/service/wypelnianie ... zanie-ust/ ). Nie było to takie bolesne jak się spodziewałam, na pewno można to lekko wytrzymać ;) Efekt nadal się utrzymuje mimo,że od zabiegu minęło już prawie pół roku.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Zabiegi na zmarszczki

05 lip 2014, 10:32

Też uważam, że żadna dieta nie ma na to większego wpływu. Może w jakimś stopniu pomaga zdrowe odżywianie, bo skórę też przecież trzeba wzbogacać we wszystkie składniki odżywcze. Jeśli chodzi o zabiegi nigdy bym się noe zdecydowała. W tym roku wchodzę w magiczny wiek 30+ i mam krem przeciwzmarszczkowy Yoskine30+. Wedlug mnie wystarczające zabezpieczenie przed smarszczkami i walka z tymi powoli pojawiającymi się. Dobrze tylko dobierać takie kremy odpowiednio do wieku. W tej serii są aż do 70+, więc każda kobieta może mieć odpowiedni dla siebie.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

Re: Zabiegi na zmarszczki

10 sie 2014, 06:07

W tym roku wchodzę w magiczny wiek 30+ i mam krem przeciwzmarszczkowy Yoskine30+.
Powiedz mi a to jest krem na dzień czy na noc ? Interesuje mnie jaki rodzaj i czy jeśli na dzień czy można go stosować pod makijaż - mogłabyś napisac coś jeśli chodzi o rozprowadzenie i wchłanialność tego kremu. Słyszałam, że same kremy są z wyższej półki stąd moje zainteresowanie. Mam od niech peeling szafirowy - rewelacja.

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Zabiegi na zmarszczki

22 sie 2014, 11:52

Jeżeli chodzo o zmarszczki to tutaj warto pokusić się o dobrą serię kosmetyków naturalnych czy nawet tych z minerałami i pierwiastkami znad Morza MArtwego,u nas znajdziecie ich szeroki wybór i są skuteczne:)

Lumpeciarqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:51

Re: Zabiegi na zmarszczki

11 wrz 2014, 08:21

Zabiegi kwasami :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość