Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Ulubione restauracje

16 paź 2013, 18:38

Jakie są najlepsze restauracje w Waszych miastach? :) Chciałabym abyśmy podały miejsca gdzie warto się wybrać ;)
Ja mogę polecić restaurację sushi Besuto na Nowym Świecie w Warszawie - znam to miejsce od lat a od kiedy przenieśli się do nowej siedziby uwielbiam tam chodzić - wystrój jest moim zdaniem rewelacyjny, bardzo oryginalny i stanowi pewną odmianę od standardowo wyłożonych bambusem innych barów sushi.
Sushi bardzo smaczne, niedrogie jak na Nowy Świat. Obsługa również fajna.

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Ulubione restauracje

13 lis 2013, 19:28

Ostatnio mnie naszlo na wloska kuchnie, wiec odwiedzilam bardzo przytulna restauracje Gallo d'oro na ulicy Francuskiej w Warszawie: https://www.facebook.com/restauracjagallodoro
Iii przyznam, ze nie zaluje! Super obsluga, fajny wystroj, rozbudowane menu i przepyszne potrawy - za niewysoka cene - dla mnie numer 1 jesli chodzi o restauracje wloskie.

izka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 25 paź 2013, 18:36

Re: Ulubione restauracje

24 lis 2013, 23:06

Mnie na włoską kuchnie nachodzi przynajmniej raz w tygodniu. Kiedyś twierdziłam, że dzień bez Tiramisu w Gallo d'oro to dzień stracony :) Rzeczywiście jest tam świetnie. Lubię tą rodzinną atmosferę i klimat, który tam panuje. Poza tym każde danie jest podawane w sposób perfekcyjny. Zdjęcia na Fejsie pokazują jak wygląda kilka ich dań. Zastanawia mnie tylko to czemu nie mają swojej strony www? Szkoda, bo można by było sobie przejrzeć menu...choć z drugiej strony włoskie nazwy niektórym by nic nie powiedziały :) Jeśli ktoś się tam wybierze, to polecam danie z królika...pych :)

margon

Re: Ulubione restauracje

25 cze 2014, 23:03

ja tam jestem wierna Zapieckowi :)

kraszka

Re: Ulubione restauracje

28 cze 2014, 19:55

MOJE OSTATNIE ODKRYCIE restauracja centralnie nad Mołtawą w Gdańsku – „Miasto aniołów”

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Ulubione restauracje

04 lip 2014, 10:38

Ja lubię najbardziej naszą polską kuchnię. Oczywiście zdarza nam się z mężem wybrać czasami do restauracji z egzotycznymi przysmakami jednak wybieramy cześciej te, w których można zjeść potrawy staropolskiej kuchni.
Najlepsza restauracja warszawska to moim zdaniem Gospoda Zalewajka, która znajduje się w miejscowości Konstancin Jeziorna pod Warszawą. Na stronie www są zdjęcia obiektu. Często jeździmy tam z mężem - zazwyczaj w sobotni obiad aby trochę odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Znajduje się w ładnej miejscowości Konstancin Jeziorna. Kucharz naprawdę zna się na rzeczy ponieważ wszystko co tam jedliśmy było przepyszne.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: Ulubione restauracje

04 lip 2014, 15:50

W warszawie:
Blue cactus -mokotów i Mexicna - na podwalu obie meksykańska kuchnia, pycha.
sushi - nihon na ochocie albo mokotowie jakoś tak ;) Gruba ryba,
Na starym mieście zapiecek.
W mrągowie nad jeziorem country club czy jakoś tak ;)

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Ulubione restauracje

10 lip 2014, 10:38

Moje ostatnie odkrycie - knajpa meksykańska Kartel w Chorzowie. Pysznie tam jest.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Ulubione restauracje

17 lip 2014, 15:51

W warszawie mogę oczywiście polecić " u Szwejka " , " Buddha " , i oczywiście zapiecek a w Świnoujściu przede wszystkim Toscana :)

tendeczka

Re: Ulubione restauracje

28 lip 2014, 08:47

Ja właśnie wróciłam z wczasów w SOpocie. Jeśli tam będziecie to koniecznie musicie odwiedzić restaurację ,, Smak Morza" - znajduje się tuż przy sopockiej plazy ( tutaj jest menu: http://www.smakmorza.pl/ ).
Wspaniałe miejsce z ładnym widokiem na plaże i morze. Zjedliśmy tam romantyczną kolację patrząc się na zachód słońca - niesamowite wrażenia.
Jedzenie smaczne. Dorsz bardzo puszysty, delikatny, trochę chrupki ;)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość