seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Wyjazd na weekend

30 paź 2013, 23:15

Jeśli chcecie fajnie spędzić weekend z rodzinką to polecam Wam ok. Gniezna - są tam fajne atrakcje dla maluchów. W Pobiedziskach jest skansen miniatur, a w Lednicy, a dokładniej w Dziekanowicach fajny park etnograficzny. Dla dorosłych je Ostrów Lednicki, ale dzieciaki uwielbiają metodę dostawania się na wyspę :-) Łódką oczywiście :-) Polecam, bo zwiedzone w tym roku przez nas.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Wyjazd na weekend

20 mar 2014, 17:04

Mieszkam niedaleko Gniezna:) zwiedziłam chyba wszystkie możliwe atrakcje w okolicach i gorąco polecam tym który nie byli:) Ostatnio wymyśliłam, że w maju zabiorę dzieciaki do Warszawy. Wielkopolskę mamy prawie całą zwiedzoną, więc pora na dalsze podróże. Znalazłam ładny i niedrogi hotel na http://www.bwportos.pl/ i myślę, że zrobię tam rezerwację. W Warszawie mam zamiar pokazać maluchom centrum nauki Kopernik. Na pewno będą zachwycne!

borsuk9w
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2014, 12:32

Re: Wyjazd na weekend

14 kwie 2014, 14:44

ja na weekend polecam spływ Krutynią , momentami przypomina Amazonkę, można kajakiem we własnym zakresie lub łodzią drewnianą ze sternikiem. Polecam też trasę widokową nad Dunajcem w Krościenku aż na Słowację, idealna trasa rowerowo-spacerowa :)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wyjazd na weekend

15 kwie 2014, 09:58

Na spływy kajakowe to ja się kompletnie nie nadaję:) W połowi drogi bym się rozpłakała, że nie daję rady i chcę do domu:P
Zdecydowanie bardziej wolę spokojne zwiedzanie. W weekend po świętach chciałabym zabrać rodzinę w Groty Mechowskie. Znalazłam o nich informacje na http://www.e-wczasy.pl/atrakcje/360,groty-mechowskie i bardzo mnie zaintrygowały. Szczerze mówiąc nie miałam pojęcia że w Polsce można znaleźć takie cuda natury:)

janka735
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2012, 15:53

Re: Wyjazd na weekend

15 kwie 2014, 14:23

dla osób z dolnego śląska polecam Kłodzko i okolice albo Książ, względnie Szklarską Porębę i Karpacz, Kowary. Piękne miejsca, dużo do chodzenia, do zwiedzania - zresztą dolny śląsk jest pod tym względem niezastąpiony - gdzie nie pojedziesz to jakiś zabytkowy pałac, zamek itp.

kwiatek9w
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2014, 12:12

Re: Wyjazd na weekend

17 kwie 2014, 12:39

na DOlny Śląsk to trzeba na wakacje, żeby wszystko pozwiedzać ;) myślę, że się wybierzemy :) my wybieramy się do Warszawy, tylko jeszcze nie wiemy co zwiedzić ;)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Wyjazd na weekend

09 maja 2014, 11:54

Moim zdaniem świetnym miejscem na weekendowy wyjazd są góry. Oczywiście jeżeli ktoś lubi aktywny wypoczynek. Ja z moim facetem osobiście uwielbiamy górskie i wyczerpujące wędrówki. A kiedy już się zmęczymy to albo idziemy do jakiejś knajpki na smaczny obiad albo gotujemy coś pysznego w apartamencie Himalaya w Zakopanem, który rezerwujemy już od jakiegoś czasu. Gdyby ktoś z Was szukał sprawdzonego miejsca na nocleg, to serdecznie polecam ten apartament. Nie dość że gustownie urządzony, to jeszcze znajduje się w nim wszystko czego nam potrzeba.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Wyjazd na weekend

01 cze 2014, 10:58

Jak juz wspomniałam, w romantycznym klimacie nad polskim morzem mozna zatrzymac się tutaj http://apartamentmorski.com.pl. :)

szdzisaw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:27

Re: Wyjazd na weekend

17 cze 2014, 11:55

Na weekend jadę na Kaszuby,do Liniewa,tam zawsze jest ciepło.Polecam zwiedzić Kartuzy i ogólnie Kaszuby.Blisko zawsze do Gdańska jak komuś nie będzie pasować klimat.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Wyjazd na weekend

24 cze 2014, 09:11

Moim zdaniem na weekend warto udac się do tego hotelu http://www.aquariusspa.pl/
Mają odświeżone SPA, miłą obsługę i własną plażę:) Ja jadę tam w sierpniu na cały tydzień bez rodziny by podładować baterie. Już nie mogę się doczekać tego wyjazdu:D

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość