monikamal
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2013, 19:23

Mikołajkowy prezent dla męża

27 lis 2013, 19:41

Cześć, mikołajki już zbliżają się wielkimi krokami, dlatego zaczęłam szukać prezentu dla swojego męża. Pomyślałam, że skoro lubi majsterkować to może kupię mu http://www.takapaka.pl/Produkt/1077/wie ... czyk_6_w_1 co o tym sądzicie? :) to dobry pomysł?

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

25 sty 2014, 15:18

Witaj na forum. jeżeli Twój mężczyzna lubi majsterkować to myślę,że zestaw narzędzi będzie bardzo dobrym wyborem,co o tym sądzisz? Ważne aby prezent był trafiony i przypadł do gustu.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

31 sty 2014, 14:32

U nas było tematycznie, ale to w związku z remontem:

Obrazek

Dobierałam wszystko z pomocą kolegi, nie mieliśmy kasy na wymyślne prezenty, stanęło na czymś praktycznym.
Ja dostałam... luxfery ;P

wiernaFanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 18 paź 2013, 11:37

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

01 wrz 2014, 15:30

Ja kupiłam swojemu mężowi zegarek męski casio tutaj http://www.murrano.pl/zegarki-meskie-cat-161.aspx mimo że zakup był gdzieś ponad dwa lata temu, całość jakoś się trzyma i nie mam na razie potrzeby wymieniania baterii. Moim zdaniem lepiej kupić jest coś pożytecznego, z czego na co dzień będzie się korzystać niż jakiś "tani bibelocik", który następnego dnia pójdzie w odstawkę i przez resztę swojego żywota będzie zbierał kurz na półce.. :ico_puknij:

Szieeeaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 21 lip 2014, 13:44

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

10 wrz 2014, 11:51

Ja dostałem na urodziny tydzień temu świetne buty wojas, dobrze żę kupowała je moja żona bo zna mój gust i co mi się ogólnie podoba :3

Kaso
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2014, 19:44

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

06 paź 2014, 19:46

A może odpowiednia będzie jakaś fajna męska biżuteria srebrna sklep? Co o tym myślisz? według mnie jest to całkiem dobry pomysł:)

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

07 paź 2014, 10:34

Może wyjazd do Krakowa. Akurat w tym czasie zaczną się jarmarki przedświąteczne i wiele atrakcji na rynku.
Tutaj macie namiary na bardzo dobry hotel www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/krakow/hotel-krakow.htm, jeśli nie macie gdzie się zatrzymać.

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

08 gru 2014, 10:46

Ja kupuję tylko praktyczne i przydatne prezenty, dlatego w tym roku zdecydowałam się na poduszkę ortopedyczną.
Mąż narzekał na bóle pleców podczas snu, dlatego myślę, że poduszka rozwiąże jego problemy.
Dobre z atestem znajdziecie na http://omedika.pl/zdrowy-sen-poduszki-o ... e-r93.html
Idealni nadają się też na prezenty dla dziadków bądź rodziców.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

01 kwie 2015, 17:03

Wszystko zależy od zainteresowań osoby dla której kupujemy prezent,ja również jestem zdania że te praktyczne są najlepsze bo przydają się na co dzień,nie są takie "puste".

martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Mikołajkowy prezent dla męża

03 kwie 2015, 09:59

Może piesek!
Pamiętam jak w dzieciństwie chciałam mieć psa i mój tata na niego się nie zgadzał. Postanowiłam z moim bratem dać mu w prezencie by nie mógł go oddać. Jak go zobaczył to powiedział: "teraz to musimy kupić smycz dla psa". To dobry patent na prezent dla siebie.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość