Sydney
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2013, 13:06

Stwórz własny styl!

30 lis 2013, 13:09

Jeśli poszukujecie swojego własnego, niepowtarzalnego stylu, który spodoba się płci przeciwnej i zyska uznanie tej samej, to nie ma na co czekać! Czasem drobne gadżety potrafią nadać smaku całości. Dobrym przykładem są kapelusze – wyglądają elegancko i zwracają uwagę. Do tej pory pamiętam kolegę, który przyszedł na rozpoczęcie roku w kapeluszu – wyglądał dobrze i zwracał uwagę dziewczyn – był oryginalny! Polecam odwiedzić http://www.justimage.pl/ - strona wyjaśnia wiele tajemnic, pomaga w stworzeniu własnego stylu i wyborze ubrań, dodatków. Polecam!

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: Stwórz własny styl!

04 gru 2013, 15:30

Ciekawa sprawa,ale chyba każdy z nas ma już swój indywidualny styl na którym się wzoruje od dawna,a co jakiś czas pojawiają się różne nowości,to normalna kwestia. Korzystacie z tego typu portali internetowych?

niebieskaamelia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 lut 2014, 22:15

Re: Stwórz własny styl!

03 lut 2014, 22:54

Aby zbudować styl trzeba skompletować poszczególne elementy garderoby. Nie chodzi o to, żeby wymienić wszystko od góry do dołu, wszystko co mamy w szafie... Chodzi o uzupełnienie rzeczy basic ciekawymi dodatkami, który owy styl definiują... Sama zmieniałam style już kilak razy w ciągu mojego krótkiego życia ;)

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Stwórz własny styl!

16 kwie 2014, 09:09

Fajnie, że widziałaś te wstążeczki na żywo, ja niestety tylko na zdjęciu, ale przyznam, że zaciekawiły mnie swoją oryginalnością i tym, że na wewnętrznej ich stronie można wypisać swoje marzenie które chcemy aby się spełniło. Ja wierzę w takie talizmany i chętnie bym takie coś kupiła :) Zresztą z tymi marzeniami to tak jest, że jeśli się czegoś bardzo chce to można :)

Jacofashion
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 sty 2014, 13:02

Re: Stwórz własny styl!

16 kwie 2014, 14:22

Całkiem ciekawa sprawa,ale moim zdaniem też warto szukać wszelkiego rodzaju inspiracji na forach internetowych takie jak to w dziale z modą,naprawde dowiemy się wielu nowych i ciekawych rzeczy.

szpilki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 04 lis 2013, 13:37

Re: Stwórz własny styl!

22 kwie 2014, 14:40

Ja cały czas pracuję nad własnym stylem i myślę, że już mi coraz bliżej do końca :)
Przede wszystkim, nie kupuję pod wpływem chwili. Wszystko, co mam zamiar kupić oglądam najpierw na portalach w stylu tego: http://allani.pl/ i staram się stworzyć jakieś sensowne stylizacje z ubraniami, które już mam.
Jeśli coś nie pasuje mi zupełnie do niczego, rezygnuję z zakupu, choćby naprawdę mi się podobało.

Awatar użytkownika
melisssa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 12 maja 2014, 13:12

Re: Stwórz własny styl!

15 maja 2014, 12:11

A ja ubieram się tak oryginalnie, że już nic więcej ie muszę robić, żeby wygladać oryginalnie :)

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: Stwórz własny styl!

19 maja 2014, 19:00

To taka normalna reakcja kobiety, ja też długo oglądam ubranie zanim coś sobie kupię. W zeszłym tygodniu znalazłam ładną markową sukienkę na lato i dobrze się jej przyjrzałam, ale jeszcze się zastanawiam bo w sumie nie znam tego serwisu, na którym jest wystawiona. Słyszałam tylko, że dobrze wystartował i ma niezłe opinie na blogach, ale muszę lepiej pierreriu poznać, podobno można też tam coś swojego sprzedać.

kujawiaczek1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2014, 12:14

Re: Stwórz własny styl!

27 maja 2014, 13:19

A ja ubieram się tak oryginalnie, że już nic więcej ie muszę robić, żeby wygladać oryginalnie :)
Tzn jak?
Ja jestem taka cicha szara myszka. A chciałabym się trochę pokazać z innej strony.

Awatar użytkownika
melisssa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 12 maja 2014, 13:12

Re: Stwórz własny styl!

29 maja 2014, 12:29

Tzn, że zakładam mega kolorowe spodnie jakby pochlapane farbą (były H&Mie kiedyś), chodzę w jazzówkach lakierowanych biało czarnych, lubię założyć spodnie w kant, białą koszulkę i muszkę czy krawat :D

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość