Trela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2013, 20:30

Czy jest jakis sposób na AZS...

06 gru 2013, 20:34

Moje drogie , czy jest jakiś sposób by poradzić sobie z atopowym zapaleniem skóry. Próbowałam już wszystkiego :( jestem załamana...

Trela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2013, 20:30

Re: Czy jest jakis sposób na AZS...

09 gru 2013, 08:23

Najbardziej dokucza świąd, drapanie doprowadza mnie do szału, nie wiem już co robić. Żeby chociaż z tym sobie jakoś poradzić, zmiany skórne jakoś przeżyję...

Trela
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 gru 2013, 20:30

Re: Czy jest jakis sposób na AZS...

11 gru 2013, 23:14

Od wczoraj zaczęłam brać strallergium. Jest to nowy preparat na rynku ale swędzenie znacznie się zmniejszyło. Niestety nie jest on najtańszy bo kosztuje ok 100 zł. Ale jeśli będzie skuteczny, a pierwsze sygnały na to wskazują to jakoś to przeboleję. :-)

seelee
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 55
Rejestracja: 25 wrz 2012, 08:20

Re: Czy jest jakis sposób na AZS...

27 gru 2013, 23:42

Kup sobie emulsję do mycia Alergoff, kosztuje ok. 25 zł za 250 ml, ale jest super - po jednym zastosowaniu przejdzie Ci pieczenie i swędzenie, ona jest specjalnie do skóry z AZS zrobiona.
No i koniecznie zwróć uwagę na to co jesz... niektóre rzeczy mogą powodować nasilenie objawów. Np. cytrusy...

Awatar użytkownika
PSMPharma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2013, 10:35

Re: Czy jest jakis sposób na AZS...

29 gru 2013, 14:07

Świąd w AZS rzeczywiście jest nie do opanowania i bardzo utrudnia nam normalne życie. Samo stosowanie środków zewnętrznych jest niewystarczające, bo tak naprawdę, aby odczuć jakąkolwiek ulgę należy nawilżyć głębokie warstwy skóry. Tam dotrzemy z odpowiednimi związkami stosując suplement diety z kobylim mlekiem.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość