TAMASIA
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:59

Implanty Opole

19 gru 2013, 05:18

Witam Drogie Forumowiczki. Mam do Was takie pytanko - czy słyszałyście może o tej klinice dentystycznej: http://www.salus.opole.pl/uslugi/implantologia.html? Bo ponoć robią ładne implanty, a mi chodzi właśnie o jakiegoś dentystę, który wyleczy mi wszystkie zęby i wstawi kilka implantów (już dziś mam 3 miejsca po ekstrakcji, nie wiadomo, czy nie będzie ich więcej). Czy któraś z Was leczyła może swoje ząbki u nich? Będę wdzięczna, jeśli podzielicie się doświadczeniami. Pozdrawiam!

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Implanty Opole

16 mar 2014, 17:18

Ja słyszałam dużo dobrego o tej klinice http://www.declinic.pl/ Sama mam do wstawienia 5 zębów. Po ciąży strasznie mi się zniszczyły i chcę zrobić implanty. Na razie zbieram kasę ale jeszcze w tym roku mam zamiar jechać do Wawy na zabieg. Wykonałabym ten zabieg w swojej miejscowości ale zależy mi na pełnym profesjonalizmie.

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Implanty Opole

30 gru 2014, 00:23

Też się u mnie podobne problemy pojawiły, więc chętnie się dowiem, jeśli coś wiecie:)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Implanty Opole

28 lip 2016, 10:38

Spory kawałek dalej, ale uwierz mi, że warto. I nie chodzi nawet o to, że dostaniesz dobrą wycenę, tylko bardziej o gościa, który tam działa. Namiar - http://www.newdentclinic.pl/ najlepiej zadzwoń wcześniej, dowiedz się jak z terminami i warunkami w twoim przypadku. lekarzem który robił implanty mojemu mężowy był obcokrajowiec - mega konkretny, ale przede wszystkim efekt jest pracy jest doskonały.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Implanty Opole

29 wrz 2017, 11:39

ja sie załaałam na darmowe konsultacje w Lux Medzie, gdzie dowiem się jakie są możliwosci jeśli chodzi o założenie u mnie implantu, ciekawe jak to cenowo mnie wyjdzie, podobno to spore koszty są.

MedykDent
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2017, 13:21

Re: Implanty Opole

11 paź 2017, 13:43

Darmowe konsultacje są potrzebne aby wykluczyć wszystkie przeciwwskazania i ocenić stan pacjenta. Lekarz odpowie na wszystkie nurtujące pytania oraz zaproponuje ewentualny plan leczenia. Z własnego doświadczenia wiemy, że bardzo często opłaca się poszukać kliniki w innym, mniejszym mieście. Nasza placówka znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim, jednak leczymy pacjentów z całej Polski. O tym, od czego jest uzależniona cena świadczonych usług, można przeczytać na naszym blogu medykdent.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-wszczepienia-implantu-zeba/

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość