olunka9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2013, 16:49

Slimcea na odchudzanie

23 gru 2013, 16:56

Hey wszystkim.
zakupiłam tabletki na odchudzanie Slimcea. Nie jestem głupia by myśleć że samo ich jedzenie na fotelu przed telewizorem spowoduje u mnie doskonałe efekty odchudzające. Chce przez okres kuracji również zmusić siebie do jakiegoś większego ruchu.
Teraz pytanie, czy raz w tygodniu 2h rowerku mi wystarczy ? nie mam raczej zbyt dobrej przemiany materii, zawsze miałam problemy żeby pozbyć się moich kilogramów. Pragnę schudnąć tak 6-7kg. Dieta jaką chce stosować to przede wszystkim odpuszczenie kolacji oraz posiłków powyżej godziny 17. Rano węgle, a popołudniu białko. Zdaje sobie sprawę że moje pytania są trudne ponieważ to kwestia indywidualna, ale jestem ciekawa Waszych opinii i ewentualnych spostrzeżeń podczas tego typu kuracji.

OlaWola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2014, 15:59

Re: Slimcea na odchudzanie

12 lut 2014, 13:36

Nie wystarczy.
Musisz trenować 3-5 razy w tygodniu przez co najmniej 40 minut na dość wysokim zmęczeniu aby były efekty.
Tabletki wyrzuć szkoda zdrowia i kasy.

Awatar użytkownika
BigiBona
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 gru 2013, 16:02

Re: Slimcea na odchudzanie

24 mar 2014, 16:19

olunka9 jak poszła kuracja.
Jeśli utrzymałaś to co zaplanowałaś to podejrzewam że efekt przyszedł.
Jeśli masz sporo do zrzucenia to jak najbardziej możesz wesprzeć się slimceą, ale nie zapominaj że przede wszystkim musisz utrzymywać zaplanowaną dietę. te tabletki Ci w tym pomogą bo hamują łaknienie.
U mnie porównując okres kiedy nie brałam i brałam tabletki przy podobnej diecie i ćwiczeniach, można stwierdzić że tabletki sporo pomagają i przyśpieszają. ale to moja opinia

sandra09
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 27 mar 2014, 11:26

Re: Slimcea na odchudzanie

27 mar 2014, 11:51

Ja brałam te tabletki, ale też ćwiczyłam dużo, więc tak naprawdę nie wiem co przyniosło efekt. Chyba trochę to i to :)

Karolcia8601
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2014, 11:33

Re: Slimcea na odchudzanie

11 kwie 2014, 11:37

Też muszę napisać o tych tabletkach że działają, kupiłam je 2 miesiące temu :) inie mogę narzekaćna ich działanie,schudłam 6 kg a to jeszcze nie koniec :) trzymam kciuki sa inne :)) :ico_buziaczki_big:

aanetka90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:41

Re: Slimcea na odchudzanie

22 kwie 2014, 16:44

Moja mama jest lekarzam i zawsze odradzała mi wszelkiego rodzaju tabletki na odchudzanie(szukam bo chciałabym schudnąć troszke) , mówiła że to syf i nawet nie podają składu.
Natrafiłam na Slimcea i pokazałam jej ten produkt. Podeszła na początku do niego tak jak do wszystkich ale poprosiłam żeby dokładniej go sprawdziała. Efekt był taki że pozwoliła mi go brać i powidziała że to chyba jedyny produkt na rynku który może działać i nie spodziewała się że będzie podany skład, a w sładzie wszystkie rzeczy są okiej. Dzięki temu że mi pozowliła schudłam dzięki slimcea 9,5 kilograma Zakupiłam 3 miesięczną kuracje, stosowałam diete wspomagającą którą doradziła mi mama i zaczełam jeździć na rowerze
Mogę wszystkim polecić ten produkt efekty naprawde są nawet moja mama to przyznała, dodała jednak że pewnie u niektórych szybciej a u niektórych wolniej
Pozdrawiam Aneta

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Slimcea na odchudzanie

08 maja 2014, 08:22

Ja brałam te tabletki, ale też ćwiczyłam dużo, więc tak naprawdę nie wiem co przyniosło efekt. Chyba trochę to i to :)
Myślę, że raczej jednak te ćwiczenia. Takie tabletki to trochę pic na wodę ;)

JulaI
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2015, 11:15

Re: Slimcea na odchudzanie

08 sty 2015, 11:26

Slimcea faktycznie warta jest zainteresowania osób które mają problem w temacie odchudzania.
Ja brałam, byłam zadowolona.

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Slimcea na odchudzanie

20 sty 2015, 15:26

Ja jakoś nie wierzę w cudowne działanie odchudzające tych wszystkich tabletek. Nie ma to jak racjonalna dieta ułożona przez dietetyka. Wtedy dzięki kompozycji smacznych i zdrowych posiłków, możemy z łatwością tracić zbędne kilogramy. A do tego zawsze można dołożyć troszeczkę ruchu fizycznego np. taniec lub bieganie.

korbeka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2015, 21:36

Re: Slimcea na odchudzanie

27 sty 2015, 21:55

Nic nie przebije diety z ćwiczeniami...

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość