Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Przyjemny wieczór

15 sty 2014, 16:16

Ja także lubie chodzić do teatru,tym bardziej jeżeli akurat graja ciekawą sztukę w dobrej obsadzie,to dla mnie takie główne wyznaczniki. Kinem także nie pogardze,to dla mnie świetna rozrywka. A jak to jest u Was?

kozubniczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2014, 15:25

Re: Przyjemny wieczór

30 sty 2014, 15:36

Kino jest super :) Ale o wiele fajniejsze i przyjemniejsze jest kino domowe - sami wybieramy co i kiedy oglądamy, nikt nie szeleści popcornami ani innymi dziadostwami i generalnie jest o wiele lepiej :D A taki całkiem przyjemny wieczór to nie żadne oglądanie, tylko na przykład jakaś pyszna kolacja na ciepło, kubek gorącej herbaty z cytryną, imbirem i miodem i długie, długie rozmowy... :)

Nali5
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 30 sty 2014, 15:32

Re: Przyjemny wieczór

31 sty 2014, 11:30

Kino jest super :) Ale o wiele fajniejsze i przyjemniejsze jest kino domowe - sami wybieramy co i kiedy oglądamy, nikt nie szeleści popcornami ani innymi dziadostwami i generalnie jest o wiele lepiej :D A taki całkiem przyjemny wieczór to nie żadne oglądanie, tylko na przykład jakaś pyszna kolacja na ciepło, kubek gorącej herbaty z cytryną, imbirem i miodem i długie, długie rozmowy... :)
Oj zgadzam się z Tobą, też wolę oglądać filmy w domu. A takie pogaduszki przy herbacie i kolacji są świetne :)

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Przyjemny wieczór

21 mar 2014, 15:09

Jeżeli chodzi o kino to ja bardzo lubię tam chodzić ale nie na premiery,tylko wtedy kiedy ludzi jest już zdecydowanie mniej i nikt mi nie przeszkadza. W przeciwnym razie zdecydowanie bardziej wolę obejrzeć film w domu,przynajmniej nikt nie chrupie popcornem:)

KarolinaNaObcasach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 05 lut 2014, 17:18

Re: Przyjemny wieczór

24 mar 2014, 11:15

Pomysł na przyjemny wieczór wtorkowy:
https://www.facebook.com/NaObcasach/pos ... 2375020530
Już jutro (25.03 - wtorek) odbędzie się premierowy pokaz kolekcji "Oddech Natury" marki Mazurek Mańka.
Można zgarnąć dwa podwójne zaproszenia na ten event.
Więcej info na portalu lub profilu Facebook NaObcasach.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Przyjemny wieczór

24 kwie 2014, 10:10

Ostatnio nie mam nawet czasu na kino, ale ogólnie bardzo lubię chodzić do teatru i mam nadzieję, że uda mi się niedługo wybrać na jakiś fajny spektakl.

LemanoPL
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 kwie 2014, 09:28

Re: Przyjemny wieczór

28 kwie 2014, 16:02

Przyjemny wieczór można spędzić także w domu,to nic innego jak kwestia chęci oraz kreatywności. Np taki domowy sens filmowy czy romantyczne chwile z ukochanym- wszystko ma swoje plusy:)

KarolinaNaObcasach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 05 lut 2014, 17:18

Re: Przyjemny wieczór

20 cze 2014, 14:49

Macie plany na najbliższy niedzielny wieczór?

Nowy konkurs na FB NaObcasach, można wygrać bilety na koncert 30 Seconds to Mars!
Wystarczy skomentować i udostępnić post oraz polubić profil NaObcasach:

https://www.facebook.com/NaObcasach/pos ... 87839984:0

toffor
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 lut 2015, 14:08

Re: Przyjemny wieczór

12 lut 2015, 16:17

Najlepiej czujemy się nie w teatrze, kinie, tylko przed TV. Każda para jest inna. Do niczego się nie zmuszamy. Nie spędzamy całego wolnego czasu w domu. Często wychodzimy na długie spacery z Naszymi psami.

gracjan179
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 kwie 2015, 10:36

Re: Przyjemny wieczór

09 kwie 2015, 10:48

Coraz więcej osób wybiera domowe zacisze, ale wynika to zapewne z tego, że mamy własne kina domowe, własną bazę filmów i coraz mniej czasu by gdzieś wychodzić. Ja lubię czasami spędzać wieczory, (a czasem nawet połowę nocy) na czytaniu książek.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości