zanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2014, 00:32

Czy jemu zależy na mnie??

20 sty 2014, 00:37

Czy facetowi zależy na mnie skoro od wczoraj nie odpisuje i nie odbiera smsów (a wczoraj mieliśmy się spotkać)? Jesteśmy ze sobą od pół roku. Ostatni raz widzieliśmy się 4 dni te,u jednak on był pijany i dlatego ja powiedziałam że nie mam ochoty z nim współżyć (chyba trochę się obraził) @ dni temu dzwonił także pod wpływem wiec powiedziałam że nie mam ochoty z nim gadać i że pogadamy jak wytrzeźwieje, a od wczoraj się w ogóle nie odzywa. Czy powinnam zacząć się niepokoić? Dodam że często zdarza mu się odwołać umówione spotkanie bo akurat spotkał się z kumplami i wypił o jedno piwo za dużo, tłumaczy się tym że nigdy nie był w poważnym związku i ze nie może się przyzwyczaić. czy powinnam mu wierzyć? Za 3 miesiące planuje ze mną zamieszkać jednak nie wiem czy to najlepszy pomysł, za to on twierdzi że jak będę przy nim to on się będzie zupełnie inaczej zachowywał. Na marginesie wszystkim swoim znajomym i rodzinie przedstawił mnie jako swoją dziewczynę więc myślę, albo się tylko łudzę, że coś to znaczy. Dodam także że to typ kolesia który niczym się nie przejmuje i wszystko traktuje na luzie a na umówione spotkania ze znajomymi czy rodziną także potrafi nie dotrzeć

Myślicie, że 25latek który tak niedojrzale się zachowuje jeszcze się zmieni? Dodam, że jak spędzamy np weekend razem jest zupełnie inny, nie odbiera telefonów od kumpli mimo że się nie urywają, a jak już odbierze to mówi, że jest zajęty ze mną, a jak jesteśmy razem na imprezie to nie pije zbyt wiele

kujawiaczek1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2014, 12:14

Re: Czy jemu zależy na mnie??

27 maja 2014, 13:16

Jest nieodpowiedzialny.. A to niezbyt pożądana cecha, jeżeli chcesz z nim planować coś więcej. Więc może spróbuj porozmawiać, powiedz, że chciałabyś by był bardziej zorganizowany i odpowiedzialny.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Czy jemu zależy na mnie??

28 cze 2014, 13:48

No cóż ja na twoim miejscu porozmawiałabym z nim i wyjaśniła wszystkie moje obawy jeśli chcesz się przekonać czy naprawdę potrafi on się zmienić i lepiej zachowywać daj mu szanse na zamieszkanie razem sama po swoim przykładzie wiem jak to może zmienić faceta na lepsze :)

tessa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 paź 2014, 11:36

Re: Czy jemu zależy na mnie??

23 paź 2014, 13:36

Jest niedojrzały, więc potrzeba duzo czasu, żeby oczekiwać innego zachowania, jesli masz na to czas, to nie nic nie stoi chyba na przeszkodzie ;)

kobietapracujaca
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 14 lis 2014, 22:28

Re: Czy jemu zależy na mnie??

23 gru 2014, 12:38

Odpuściłabym sobie takiego faceta. Bo skoro by mu zależało to nie zachowywał by się jak kretyn. Ja jak swojego facetta poproszę o to żeby nie pił i prowadził dziś samochód boja bym chciała sie napić t nie jest to prblem

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Czy jemu zależy na mnie??

19 sty 2015, 10:35

To jest facet. Tego nie ogarniesz.

tobi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 sty 2015, 19:01

Re: Czy jemu zależy na mnie??

20 sty 2015, 19:08

Jedynie szczera rozmowa może pomóc. Z tego, co piszesz to ma czas, aby być z Tobą oraz ma czas dla kumpli, ale po co pod wpływem % pisać do dziewczyny to ja nie wiem :) . Powiedz mu jak się czujesz, związek powinien polegać także na rozmowie z drugą osobą.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Czy jemu zależy na mnie??

21 sty 2015, 13:36

Myślę, że zamiast sie przejmować i wymyślać dziwne teorie na ten temat, lepiej po prostu porozmawiać i wyjaśnić sytuację.

toffor
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 lut 2015, 14:08

Re: Czy jemu zależy na mnie??

12 lut 2015, 15:42

A ja bym dała szansę temu mężczyźnie. Przeprowadziłabym z nim poważną rozmowę. Wspólnie ustaliła zasady. Nie zapominajmy, że każdy z Nas od czasu popełnia jakiś błąd. Jeśli nie nadużywa alkoholu, nie niszczy sobie życia (praca itp.), to nie powinnaś się martwić. Czas bez niego spędź np. z przyjaciółkami.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość