Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Jakie macie postanowienia noworoczne?

29 sty 2014, 17:51

To pochwalcie się czy macie jakieś postanowienia noworoczne i najważniejsze - czy dalej staracie się je zrealizować? :) Mnie motywuje konkurs na portalu hellozdrowie: http://www.hellozdrowie.pl/wyzwania-noworoczne Najciekawsze wyzwania noworoczne będą nagrodzone nagrodami. Jeżeli nawet nie uda mi się wygrać, to i tak co osiągne, to moje :-)

kozubniczka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 sty 2014, 15:25

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

30 sty 2014, 15:34

Ja tam praktycznie nigdy nie zabieram się za postanowienia noworoczne, mam dość słomiany zapał, a nie chcę się potem znowu rozczarowywać, że zaś nie wyszło. Poza tym nie lubię takich dalekosiężnych ustaleń, planów tak bardzo wybiegających w przyszłość, jakoś mnie od tego odrzuca. No ale cóż, kibicuję rzecz jasna wszystkim, którzy takie postanowienia podejmują i potem przy nich trwają :D U mnie o wiele lepiej sprawdzają się takie drobne kroczki, że dziś poćwiczę, w tym tygodniu nie jem słodyczy, a nie, że przez cały rok w czwartki chodzę na basen a we wtorki na siłownię ;P

toffor
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 lut 2015, 14:08

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

12 lut 2015, 16:21

Mam całe mnóstwo postanowień. M.in. chciałabym zrzucić kilka dodatkowych kilogramów. Mam nadzieję, że w tym roku uda się Nam kupić własne mieszkanie. Razem z narzeczonym planujemy także wakacje na Sycylii.

sabinaa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 lut 2015, 16:20

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

28 lut 2015, 16:29

Moim postanowieniem było, że rzucę papierosy. Muszę się wam pochwalić, że do tej pory nie zapaliłam ani jednego :ico_brawa_01: Jestem z siebie dumna. Na początku było ciężko (paliłam od 5 lat), ale teraz nawet nie mam ochoty. :ico_haha_02:

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

28 lut 2015, 23:26

gratuluję postanowienia! ja mam takie postanowienie że przestanę narzekać:) i jak na razie się go trzymam

Cynamonka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 04 mar 2015, 19:56

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

06 mar 2015, 22:02

Moim postanowieniem noworocznym jest pozbycie się zmarszczek. Mam już nawet wybrany gabinet medycyny estetycznej. Ostatnio dużo, na prawdę dużo o tym czytałam i jestem przekonana. Ceny nie są wygórowane, a mam ich dość. Myślę, że każdy powinien się dobrze czuć w swoim ciele i ja zamierzam tak zrobić. Wybieram się do Doktora Krzysztofa Marosza. Mam nadzieję, że będziecie trzymać kciuki i wszystko pójdzie sprawnie :)

Awatar użytkownika
pliszkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 13 mar 2015, 17:24

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

19 mar 2015, 20:17

Najważniejsze to chyba w takich postanowieniach noworocznych jest to, zeby były możliwe do realziacji. Po co zakładać, ze się schudnie 20 kilo, jak się nie lubić ćwiczyć, zdrowe jedzenie kuje w zęby, a siłownię omija się szerokim łukiem? ;)

Lenusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 lis 2014, 15:04

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

20 mar 2015, 10:55

Ja standardowo - wyrzeźbić sobie piękną sylwetkę :) W sumie to jest już prawie koniec marca, więc mogę powiedzieć, że przez te 3 miesiące nawet dobrze mi idzie :D

Kryska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 19 sie 2014, 15:31

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

23 mar 2015, 12:01

Moim postanowieniem noworocznym jest to, żeby nauczyć się doceniać sobie nawet najmniejsze rzeczy. Powiem Wam, że dzięki takiemu podejściu czuje się szczęśliwsza ;)!

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Jakie macie postanowienia noworoczne?

24 mar 2015, 15:08

U mnie standardowo: robić wszystko jak najlepiej potrafię :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość