olaszka90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lut 2014, 19:23

Ekologiczna torby

05 lut 2014, 19:24

Czy lubicie i korzystacie z ekologicznych torebek. Ja przyznam się, że bardzo. Noszę je nie tylko na zakupy i traktuje je jako element garderoby.
Poza tym przeglądałam Pinteresta w poszukiwaniu modowo-ekologoicznych inspiracji i natknęłam się na konkurs, w którym do wygrania się ekologiczne torby od paprocki&brzozowski. Moze Was to zainteresuje :) http://www.pinterest.com/rocapolska/konkurs-maxi-clean/

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Ekologiczna torby

30 maja 2014, 14:35

Ja uwielbiam torby ze skóry ekologicznej. Dzięki temu przynajmniej mam pewność, że żaden zwierzak nie ucierpiał :-) Na dodatek skaj jest nieprzemakalny, więc nie musimy się martwić o to, że rzeczy wewnątrz torebki ucierpią. Ostatnio moja stara torebka kompletnie się rozpadła, ale na szczęście już mam na oku nową i modną torbę. W tym roku postawiłam na jaśniejsze barwy, bo chociaż zawsze noszę czarne torebki, to czas w końcu poeksperymentować ;-)

Awatar użytkownika
melisssa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 12 maja 2014, 13:12

Re: Ekologiczna torby

30 maja 2014, 15:44

Bardzo lubię! :))

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: Ekologiczna torby

03 cze 2014, 15:35

Ja podobnie,uważam że ekologiczne torby są bardzo dobre i wygodne podczas codziennych zakupów,a do tego przyjazne dla środowiska więc warto.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość