martanowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2014, 11:42

Krem na przebarwienia

16 kwie 2014, 11:56

Hej dziewczyny, borykam się z wieloma problemami cery, m.in. właśnie czerwone plamy, łuszcząca się skóra, delikatne blizny, wągry itp itd (nie wygląda to aż tak strasznie jak się wydaje). I trafiłam na kosmetyki naturalne, pochodzenia organicznego bez żadnej chemii. Do tej pory nie pomagały mi żadne kremy, maści czy okłady (moimi problemami to także alergia na roztocza oraz w przeszłości atopowe zapalenie skóry), więc nie chcę już eksperymentować na tej cerze. Na stronie z tymi naturalnymi kosmetykami trafiłam na krem Cosmelan. Cena jest dość wysoka, tym bardziej dla studentki. Bardzo proszę o jakieś opinie na temat tych kosmetyków. !

fartek22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2016, 23:01

Re: Krem na przebarwienia

27 maja 2016, 09:59

Mi na przebarwienia i blizny pmogl mi tez krem. - odzywczy z oeparol. zdecydowanie wyrownal mi cere i rozjasnil a mam na serio sporo zmian po latach tradziku...kupilam go w aptece , na szczescie skora po nim nie jest ani sucha ani przetluszczona, ja go uzywam i rano i wieczorem . tak mi bardzo pomogl

barry
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 10:03

Re: Krem na przebarwienia

10 cze 2016, 10:43

No-scar! Bardzo dobre efekty daje, z tego co wiem zawiera wyciąg z masy perłowej.

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Krem na przebarwienia

19 lip 2016, 19:12

No niestety, cera trądzikowa pielęgnacja wymagana jest dosc specyficzna. Potrzebne na pewno sa na to specjalne kremy do zmian tradzikowych, np Iwostin. A w ciezszych przypadkach - wizyta u specjalisty, ktora moze sie zakonczyc nawet przepisaniem antybiotyku. Ale warto dbac o swoja cere, aby potem nie miec jakis zmian potradzikowych czy blizn.

Anetka1Anetka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2016, 10:09

Re: Krem na przebarwienia

20 lip 2016, 10:16

Hej, a nie próbowałaś czegoś z Ziaji? Np. maska z d-panthenolem? https://e-ziaja.com/pl/ziaja-pro/414-pr ... 21605.html . Jest też regenerujące serum (wiesz, zmniejsza widoczność podrażnień, zaczerwienień, nawet śladów po trądziku): https://e-ziaja.com/pl/ziaja-pro/370-pr ... 26402.html . Kosmetyki z Ziaji są przyjazne dla skóry. Może spróbuj czegoś od nich?

MankaJaslo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2016, 21:50

Re: Krem na przebarwienia

02 sie 2016, 16:28

Niestety, ale wydaje mi sie, ze skuteczny na przebarwienia bedzie tylko laser.

Awatar użytkownika
mojani91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2016, 19:42

Re: Krem na przebarwienia

23 paź 2016, 21:23

Laser na pewno będzie skuteczny, ale też bardzo drogi. Polecam na początek spróbować tańszych zabiegów kosmetycznych, na przykład peelingu kwasami, mezoterapii czy mikrodermabrazji. Mezoterapię można wykonywać samodzielnie w domu, więc będzie jeszcze taniej (słyszałam też o domowych peelingach kwasami owocowymi, ale nie ryzykowałabym, można sobie zaszkodzić jeśli przesadzi się z czasem emisji albo stężeniem). Mezoterapia bezigłowa może być wykonywana kombajnem kosmetycznym - jest to urządzenie wykorzystywane też w gabinetach. Skuteczność jest taka sama, niezależnie, czy wykonasz zabieg sama czy u kosmetyczki. Kombajn można kupić w sklepie http://importmania.pl/ i koszt będzie podobny jak jedna wizyta u kosmetyczki - więc naprawdę można oszczędzić. Urządzenie ma też dodatkowe funkcje - na przykład terapia fotonowa na sińce pod oczami czy jonizacja :-)

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Krem na przebarwienia

13 lis 2016, 13:50

A jakieś tanie kremy na płytkie przebarwienia?

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Krem na przebarwienia

14 maja 2018, 19:14

Też od jakiegos czasu jestem jedak zdania, że da się przykryc przebarwienia kosmetykami. Udało mi się wreszcie wykonczyc ten moj tradzik ;p no ale wiadomo ze po nim jednak zostaje pamiatka w postaci przebarwien głównie na szyi w moim przypadku. Do tej pory jakos nie przykladalam do nich wagi, bo i tak wszystko psuł tradzik i to on byl problemem. Podpatrzyłam u koleżanki z pracy Ava krem rozjaśniający z ekobieca.pl ktory z tego co opowiadala wyrownuje pigmentacje przez co zmiejsza intensywnosc przebarwien. Poki co stosuje regularnie - nie mam też po nim reakcji alergicznej a skora jest dodatkowo fajnie rozswietlona i nawilżona

kaja92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 sie 2018, 22:50

Re: Krem na przebarwienia

15 sie 2018, 22:59

to prawda, że teraz można przebarwienia zakryć kosmetykami, ale może warto jednak się ich pozbyć żeby choć trochę ten koloryt skóry wrócił. wiem co to znaczy, bo sama nakładałam dużo makijażu żeby nie było widać, ale było to dla mnie z czasem uciążliwe i poleciła mi moja przyjaciółka olejek bio oil. fajnie nawilża cere no i tak po około miesiącu faktycznie zauważyłam różnice, wiadomo że jeszcze to nie był koniec ale trzeba być cierpliwym i regularnym

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość