Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Kuracja na wypadające włosy

28 kwie 2014, 09:32

Witam dziewczyny. Czy stosowała któraś z Was może nową kurację do wypadających włosów marki CeCe Med Prevent Hair Loss? Zastanawiam się nad zakupem ponieważ w ostatnim czasie moje włosy nie są w dobrej kondycji i przydałaby im się taka bomba witaminowa.
Z tego co czytam mają one bardzo dobry skład. Czy któraś z Was miała z nimi do czynienia?

Awatar użytkownika
Limonetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2011, 15:39

Re: Kuracja na wypadające włosy

22 cze 2014, 00:27

Nie znam tych kosmetyków. Mam sprawdzony żel BiovaxMed. Jeśli zaczyna się coś dziać, sięgam po niego.

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Kuracja na wypadające włosy

04 lip 2014, 16:52

Słyszałam o biovaxie, ale czy naprawdę są po nim takie spektakularne efekty?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kuracja na wypadające włosy

04 mar 2015, 13:45

W wielu przypadkach taka kuracja na wypadające włosy u fryzjera może okazać się po prostu zbędna i nietrafiona,polecam zacząć od zmiany stylu życia,diety bo to ma kluczowe znaczenie,plus stosować odpowiednią odżywkę do pielęgnacji i wzmocnienia włosów. Olejek arganowy jest bardzo chwalony.

Seluna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2015, 11:59

Re: Kuracja na wypadające włosy

15 kwie 2015, 12:04

Jeżeli chodzi o wypadające włosy to ja używałam http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegn ... p2940.aspx jak miałam ten problem :)

Wawrinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 21 lis 2014, 13:57

Re: Kuracja na wypadające włosy

15 kwie 2015, 15:28

Moja kuracja, którą polecam nie tylko na wypadające włosy, to kuracja od wewnątrz, czyli odpowiednia dieta. Też miałam problem z włosami, ale odkąd zaczęłam jeść dużo orzechów, kasz i trawę jęczmienną, wypadanie ustało.

Kreat
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 mar 2013, 10:31

Re: Kuracja na wypadające włosy

15 kwie 2015, 15:37

Odpowiednia dieta to podstawa, ale czasem trzeba ja wspomóc zewnętrznie. Dobre rezultaty podobno przynosi mezoterapia albo zabieg regeneris.

dianakrolewna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 09 kwie 2015, 12:25

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 kwie 2015, 15:35

a co masz na myśli pod pojęciem dieta? chodzi o niejedzenie tłustych potraw, dużo warzyw owocow i dobrych węglowodanów? czy jest cos specjalnego na ta dolegliwość?

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 kwie 2015, 15:42

Na wypadające włosy to na pewno jakieś witaminy z grupy A, B, D, E, herbatki ze skrzypu i pokrzywy, miedź chyba, cynk. Tylko to trzeba się trochę znać na dietetyce albo poczytać w internecie. Albo, jak ktoś jest leniwy, jak ja :D to może po prostu sięgnąć po suplementy, w których jest wszystko razem :D Ja co jakiś czas, jak widzę, że na szczotce zaczyna zostawać więcej włosów, albo odpływ mi się zapycha, robię sobie 2-3 tygodnie z Bio silicą, w tym czasie wszystko wraca do normy i włosy się tak nie łamią i nie wypadają, plus końcówki się nie rozłażą na wszystkie strony.

konewap
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 16 kwie 2015, 20:36

Re: Kuracja na wypadające włosy

17 kwie 2015, 00:40

Polecam zagęszczanie włosów. Myślałam, że już nic nie poprawi mojego wyglądu a jednak!
Poszłam z przypadku na bezpłatną konsultację do Kliniki Włosów w Krakowie. Nie wiedziałam, jak się to odbywa ale usłyszałam, że można przyjść i wypytać o wszystko.
Wreszcie nie wstydzę się swoich rzadkich włosów .
Efekt natychmiastowy!
Są to tzw systemy integracyjne, metody specjalnie przystosowane dla osób z problemami łysienia, hormonalnymi i osłabionymi włosami. Mam teraz burzę włosów na głowie! :)

Bardzo dyskretne, idealne ;) I nie widać, że miałam kiedyś problemy! Znajome mnie nie poznają :)

Zajrzyj na internet , tam mają wszystko opisane na ich stronie Beauty for You.

jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Cena – rozsądna, ale efekt jest tego warty!
Pozdrawiam

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość