karla33
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 27 kwie 2014, 22:46

Re: pożyczka na miesiąc

29 maja 2014, 13:15

Dobrze najpierw poczytać dokładnie regulamin żeby później nie było problemów. Czy cokolwiek warto zastawiać to nie wiem, kwota nie jest duża i taka pożyczkę można by chyba bez problemu dostać w każdym banku. Rata spłaty na pożyczkę na kilkaset złotych nie będzie raczej wysoka, a pieniądze dostaniesz chyba szybciej niż zanim ktoś oceni wartość twojego złota. Jak jednak zdecydujesz się na bank to możesz popytać na forum http://www.comperia.pl/forum gdzie taka pożyczkę najlepiej wziąć.

rutkowskamonika
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 lip 2014, 23:27

Re: pożyczka na miesiąc

06 lip 2014, 00:04

Jak pożyczasz na krótko i wiesz, że pieniądze się pomnożą, to dlaczego nie? Ja kiedyś pożyczałam po zastaw rodowej biżuterii na opłacenie zakupów pewnych do sprzedania produktów. Banki nie chciały ze mną rozmawiać a dzięki pożyczce zlombardu na Złotej w Warszawie zrobiła dobry interes. Jak będę kiedyś potrzebował, to też do nich pójdę.

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: pożyczka na miesiąc

23 wrz 2014, 15:30

Gdybym miała wybierać między pożyczką w zastaw a chwilówką, wolałabym chwilówkę. Jest w czym wybierać, więc popytaj znajomych - lepiej zgłaszać się do sprawdzonych firm. Na przykład jeśli masz konto w PKO, Mbanku BZ WBK, City handlowym lub inteligo - wybierz taki serwis emamona, będzie sprawnie, a i oszukać Cię nie oszukają.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: pożyczka na miesiąc

24 wrz 2014, 11:29

Jeżeli miałabym pożyczać pieniądze na tak krótki okres, zapytałabym raczej kogoś bliskiego, rodziców na przykład.

Awatar użytkownika
mojaglowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 16:03

Re: pożyczka na miesiąc

24 wrz 2014, 15:44

Ja też jestem za pożyczką od rodziny - najbezpieczniej.

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: pożyczka na miesiąc

24 wrz 2014, 22:03

Możesz przecież spokojnie w ramach konta bankowego wziąć pożyczkę, albo skorzystać z karty kredytowej. Ja wybierając bank tez na to zwracałam uwagę. Można skorzystać z porad i opinii, zerknij na takie porównania, bo warto. Sama znalazłam konto direct ing w taki sposób i bardzo mi odpowiada.

Wisin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2014, 09:54

Re: pożyczka na miesiąc

08 paź 2014, 09:55

My z mężem wzięliśmy taką pożyczkę żeby kupić nowe parapety granitowe ceny i jesteśmy zadowoleni z warunków spłaty

Adel
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2014, 16:01

Re: pożyczka na miesiąc

10 paź 2014, 16:03

Ja muszę wziąć pożyczkę żeby zapłacić za tłumaczenia dokumentów toruń musimy za nie zapłacić teraz, a niestety póki co nie mamy pieniędzy, ale szybko tą pożyczkę spłacimy

maleki00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 gru 2014, 16:12

Re: pożyczka na miesiąc

09 gru 2014, 16:22

Skorzystaj z pożyczek chwilówek, to dobre rozwiązanie gdy szybko potrzebujesz pieniędzy w szybkim czasie.

Szpileczkaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 31 sty 2014, 13:45

Re: pożyczka na miesiąc

22 gru 2014, 14:38

maleki może i tak, ale trzeba wziąć pod uwagę, że takie pożyczki chcąc nie chcąc są po prostu droższe. Ostatnio czytałam o pożyczkach filarum i muszę powiedzieć, że czasami zdarzają się naprawdę chwilówki które można dostać prawie że na takich zasadach i oprocentowaniu jak bankowe, ale no właśnie. Trzeba dość dokładnie przeczytać regulamin przed podpisaniem umowy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość