kujawiaczek1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 26 maja 2014, 12:14

Re: Makijaż permanentny?

27 maja 2014, 13:32

Ja jakoś jestem niezabardzo przekonana. Lubię różnorodność.

Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Makijaż permanentny?

31 maja 2014, 20:39

Kiedyś koleżanka mi wspomniała jako ciekawostkę o takim makijażu... lubię się raz na jakiś czas umalować ale w zależności od okazji , samopoczucia czy zwykłego widzimisię. A w tym momencie nie miałabym za dużego pola do manewru...

Awatar użytkownika
pannakota
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2014, 13:49

Re: Makijaż permanentny?

04 cze 2014, 14:01

JA też nie jestem przekonana... Może jedynie brwi bym sobie zrobiła. Ale nic więcej,.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Makijaż permanentny?

25 cze 2014, 15:02

Myślałam kiedyś, żeby zrobić sobie brwi ale pozostanę wierna hennie. Koleżanka miała tak zrobioną kreskę na powiece - moim zdaniem niezbyt dobry pomysł.

22nika27
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:46

Re: Makijaż permanentny?

04 lip 2014, 23:57

Za to ja polecam klinikę urody Szwedo Group we Wrocławiu - szczególnie w kwestii makijażu permanentnego. http://www.szwedogroup.eu/makijaz_permanentny.html Jest to specyficzny zabieg, którego efekty widoczne są na długo dlatego warto zadbac o to, żeby był wykonany umiejętnie profesjonalnie i żeby nei wyglądał tandetnie (jak to bywa w przypadku starych technik makijażu per.) We wspomnianym salonie makijaż wykonywany jest specjalną techniką TAFFY - to metoda piórkowa brwi i kresek oraz ODED - System 3-igłowej mikropigmentacji ust, kresek, ciała i brwi. Jak to wygląda i o co chodzi możecie zobaczyć tu -> http://www.youtube.com/channel/UCSYqhz47EHdafhFWc7Vuw6g
Jak się kiedyś przestanę mężowi podobać do pojadę do kliniki urody Szwedo Group na usta :), a tak też serio to koleżanka się do niej wybiera i też czytała że ta metoda taffy jest super i efekty bardzo zadowalające. Więc kiedyś usta sobie zrobię aby mieć ślicznie równe :)

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Makijaż permanentny?

05 lip 2014, 06:58

Siostra męża ma taki makijaż - kreska typu "jaskółka". Moim zdaniem ładnie to wygląda. I co więcej nawet z rana w łóżku wyglądacie pięknie :) Chciałam sobie taką zrobić ale trochę przeraża mnie fakt, że jest to tak trwałe (kilka lat). A moda i trendy tak często się zmieniają. Choć z drugiej strony ile czasu można przez to zaoszczędzić :P

Danuska

Re: Makijaż permanentny?

17 lip 2014, 15:24

Mi rodzinka zafundowała makijaż permanentny na 35 urodziny. Zrobiłam sobie wtedy brwi i kreski na powiekach. Ust nie robiłam bo za bardzo kocham szminki ;) Makijaż wykonywała mi fajna linergistka pani Aleksandra Górecka. Uzyskała subtelny efekt, na którym mi bardzo zależało.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Makijaż permanentny?

09 wrz 2014, 16:39

no nie wiem.... mnie trochę przeraża wizja makijażu totalnie na stałe, a jak coś mi się znudzi, albo diametralnie zmieni się moda?

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: Makijaż permanentny?

21 gru 2014, 10:57

Ja już też jestem przeciwna po niemiłej przygodzie z permanentnymi brwiami. Były tak źle i krzywo zrobione, że nawet korekty nic nie dały. Musiałam laserowo usuwać w Warszawie w Extravaganzie. Chyba jeszcze bardzo długo nie przekonam się do kolejnego zabiegu tego typu, no ale w najgorszym razie, wiem już gdzie to skutecznie usuwają :)

jokurek00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 gru 2014, 16:44

Re: Makijaż permanentny?

27 gru 2014, 16:47

robiłam sobie makijaż permanentny w jednym z salonów kosmetycznych w warszawie. Mogę polecić bo naprawdę do tej pory, a mam już chyba 3 lata, wygląda całkiem tak samo jak wcześniej, nic się nie zmieniło, nic nie szpeci także mogę zdecydowanie polecić makijaż permanentny w warszawie

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość