bbbbbb
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2014, 13:51

Wakacje w Chorwacji

25 cze 2014, 10:05

Witam chcę w te wakacje jechać do Chorwacji na wczasy, nie wiem jednak jaki rejon wybrać, co zwiedzać ktoś już był w Chorwacji i może pomóc polecić dobre miejsce do wypoczynku
---------------------------------------
Najlepsze buty do biegania Sprawdź sam

AlicjaWKrainieCzarow
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 05 cze 2014, 14:28

Re: Wakacje w Chorwacji

25 cze 2014, 15:59

Nie byłam w Chorwacji co prawda, ale podsyłam ciekawy link na stronie gazety:
http://podroze.gazeta.pl/podroze/5,1141 ... edzic.html
A tu trochę krótszy opis:
http://www.wycieczka.pl/przewodnik/chorwacja.html

Mam nadzieje, że pomogłam.

dariuszkowalczyk11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:03

Re: Wakacje w Chorwacji

26 sie 2014, 18:02

Zagrzeb to zdecydowanie najlepsze miejsce malownicza okolica i bardzo mili ludzie.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Wakacje w Chorwacji

28 sie 2014, 09:22

A mnie się nie podobało. Wszyscy Polacy zachwycają się Chorwacją, tymczasem dla mnie to jakieś peryferie Europy. Wolę Włochy.

pantich
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lip 2012, 18:30

Re: Wakacje w Chorwacji

04 wrz 2014, 17:16

Witam chcę w te wakacje jechać do Chorwacji na wczasy, nie wiem jednak jaki rejon wybrać, co zwiedzać ktoś już był w Chorwacji i może pomóc polecić dobre miejsce do wypoczynku
---------------------------------------
Najlepsze buty do biegania Sprawdź sam
Właśnie wróciłam z Chorwacji. Spędziłam trochę czasu w Trogirze... Jak cudownie widzieć raz po raz wybrzeże, przy którym mieszkałam, pełne uroku uliczki tego miasta. Oby wrócić tam jeszcze!

http://www.youtube.com/watch?v=YUl_qBcS7Eo

tessa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 23 paź 2014, 11:36

Re: Wakacje w Chorwacji

23 paź 2014, 13:19

polecam istrię, a konkretnie pulę, znajduje się tam rzymski amfiteatr, w którym organizowane sa czesto różne eventy kulturalne, poza tym nie jest zbyt przepełniona turystami jak południowe wybrzeże chorwacji ;)

Aleksandra1982
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2014, 12:51

Re: Wakacje w Chorwacji

23 paź 2014, 14:17

Istria, Pula. Urocze miejsce,niezwykłe.Dużo do oglądania,odpoczywania,zjedzenia,zabawy. My akurat nocowaliśmy na kempingu-latem super sprawa i niedrogo.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Wakacje w Chorwacji

26 paź 2014, 17:50

No Chorwacja jest mega na wakacje, szczególnie grupą osób. Polecam po prostu pojechać swoim samochodem, bo to kilkanaście godzin, więc nie jest tak źle. Super opisują ten kraj wśród tych pomysłów na wycieczki. W Chorwacji jest naprawdę co zwiedzać, minusem są tylko skaliste plaze, ale no coóż nie mozna przecież mieć wszysktiego :-)

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Wakacje w Chorwacji

27 lut 2015, 16:58

Jeszcze nigdy nie byłam w Chorwacji, a strasznie bym chciała. Może w tym roku w końcu mi się uda.

MalgorzataKompas
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2018, 17:47

Re: Wakacje w Chorwacji

16 maja 2018, 20:31

To wszystko zależy czego się szuka czy to ma być wypoczynek w spokojnej okolicy czy raczej miejsce rozrywkowe, czy jedziecie sami czy z dziećmi?
Szukacie hoteli czy apartamentów? Jeśli chodzi o region to może na pierwszy raz pojechać na początek Chorwacji czyli region Istria są tam fajne miejscowości takie jak Umag, Porec, Rabac, Pula w każdej z tych miejscowości znajdziecie super hotele pod kątem dzieci blisko plaży oraz apartamenty prywatne lub apartamenty w ośrodkach które zapewniają dodatkowo baseny, animacje dla dzieci i dorosłych, sklepy i bary na terenie ośrodka więc każdy znajdzie coś dla siebie. Standard apartamentów od ** do *** tak samo z hoteli więc każdy może znaleźć ofertę na swoją kieszeń. Aby bardziej doradzić proszę podać więcej informacji lub napisać do nas bezpośrednio na maila kompas@kompas-poland.pl to przygotujemy fajna ofertę dostosowaną do potrzeb i waszego budżetu odpowiemy też na dodatkowe pytania dotyczące samej Chorwacji i miejsc jakie warto zobaczyć spędzając tam wakacje.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yohyoa i 1 gość