milaJaS
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 23 cze 2014, 22:13

Re: dom czy mieszkanie?

30 lip 2014, 22:51

Moi rodzice mają dom, przez kilka lat w nim mieszkałam no i są tego plusy, nie da się ukryć. Masz ogródek, taras, możesz wyjść za dom w samej bieliźnie i nikomu nic do tego:) Nie ma też obaw, ze jesteś za głośno i że zaraz przyjdzie zły sąsiad. Teraz mieszkam w mieszkaniu, ale też nie narzekam. Dużo zależy też od okolicy, od metraza i preferencji:)

gracjani5476
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 kwie 2013, 20:53

Re: dom czy mieszkanie?

31 lip 2014, 15:10

Zdecydowanie dom. Najbardziej doceniam taras, na którym spędzam prawie całe letnie dni. Teraz wymieniamy meble, z drewnianych, bo się całkiem zużyły na inne, bardziej trwałe. No i myślę, że w domu dzieci mają więcej szans na radosne dzieciństwo. Zawsze można im postawić jakiś fajny zestaw do zabawy, piaskownicę i huśtawkę, jak na przykład plac zabaw:
Obrazek
źródło: Ogrodolandia.pl

januli
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 12 sie 2014, 22:34

Re: dom czy mieszkanie?

13 sie 2014, 20:17

Wybieram dom, przynajmniej sąsiad nie puszcza głośno muzyki, co czasem zdarza się w bloku, a tak spokój, cisza :ico_oczko:

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: dom czy mieszkanie?

19 sie 2014, 16:45

Ja też wolę dom. większa swoboda, ale z drugiej strony w bloku jest jednak trochę łatwiej- nie trzeba się martwić o rzeczy tupu ogrzewanie, odśnieżanie itd...

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: dom czy mieszkanie?

21 sie 2014, 11:36

Ja zdecydowanie mieszkanie - wygodniej, no i buty się nie błocą przy każdym wyjściu ;)

Awatar użytkownika
Kapucynka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 24 wrz 2013, 21:57

Re: dom czy mieszkanie?

21 sie 2014, 15:09

W domu jest dużo do sprzątania, często też sporo wydaje się na paliwo żeby dojechać do miasta. Zależy gdzie ten dom miałby być. A w mieszkaniu w bloku często zdarzają się głośni sąsiedzi, mniejsza przestrzeń, mniej zieleni i miejsca do odpoczynku. Ja osobiście chciałabym mieć domek na wsi, gdzie byłby w miarę szybki dojazd do miasta.

marylka55
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:22

Re: dom czy mieszkanie?

26 sie 2014, 10:28

Wszystko jest kwestią upodobań oraz pieniędzy. Osobiście jestem zdania, że mieszkanie nie jest na cale życie. Obecnie mieszkam w mieszkaniu w mieście, jednak w przyszłości chciałabym się przenieść w bardziej spokojne miejsce pod miasto.

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: dom czy mieszkanie?

24 wrz 2014, 11:25

Dom daje nam z całą pewnością dużo więcej możliwości, wymaga też jednak sporo pracy i znacznych kosztów. Sama postawić zamierzam na razie na mieszkanie. Póki co mam wprawdzie niedużą kawalerkę, planuję zamienić ją jednak na jakieś fajne mieszkanie we Wrocławiu. Przeglądam na razie oferty spółdzielni Śródmieście-Prasa i w oko wpadło mi kilka lokalizacji z dość przyjemnego osiedla, ale musiałabym się tam pewnie wybrać i zobaczyć je na własne oczy :)

Basia01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:54

Re: dom czy mieszkanie?

03 paź 2014, 15:25

jakbym mogła to bym wybudowała dom

Awatar użytkownika
arshielda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2014, 18:22

Re: dom czy mieszkanie?

05 paź 2014, 19:33

Mi się marzy mały przytulny domek na wsi blisko rzeki i lasu, gdzie mogłabym chodzić na spacery :)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość