Bartma
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 07 sie 2014, 10:25

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

07 sie 2014, 10:36

Nie zajmuje się spotkaniami z klientami. Zajmuje się dodatkowo Copywritingiem. W zależności od tekstu biorę od 50 do 10 zł za 1000 znaków. Także nie jest to takie złe. Gorzej, gdy pozycjonerzy zamawiają 20 tekstów na ten sam temat z tymi samymi słowami kluczowymi.. to jest niestety irytujące :D

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

20 sie 2014, 09:29

Praca zdalna jest bardzo dobrą formą, zwłaszcza jeśli jeszcze nie wie się co się chce tak naprawdę robić :) Możesz więc zostać freelancerem np.. Jest to dobre zwłaszcza dla grafików, czy dziennikarzy, choć nie tylko. Obecnie coraz więcej firm idzie na taki układ.

gambik
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 31 sie 2014, 07:52

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

31 sie 2014, 08:06

No tak ale są też inne rodzaje pracy, wystarczy przejrzeć oferty pracy w domu ze to nie tylko praca zdalna... moze byc to tez chalupnictwo etc.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

05 wrz 2014, 09:32

Praca zdalna jest dobra zwłaszcza dla kobiet w ciąży. Sama korzystałam z takiej możliwości dorobienia, bo siedziałam na zwolnieniu, a jestem grafikiem. Nawet na portalu jest taki artykuł o tym: http://naobcasach.pl/dodatkowa-praca-dl ... t-w-ciazy/

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

08 wrz 2014, 15:31

Zawsze można kupić obligacje korporacyjnejak ma się trochę wolnych pieniędzy i potem patrzeć na przychody ;)

maciusiek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 14 paź 2014, 11:48

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

14 paź 2014, 11:56

moim zdaniem pracując zdalnie ciężko zarobić tyle, ile w normalnej pracy. jeszcze zależy, co kto robi. chyba najlepiej na tym wychodzą jakieś zawody twórcze - pisarze/dziennikarze/fotografowie

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

08 gru 2014, 14:56

Ciężko jest znaleźć pracę, którą można wykonywać w domu ale warto szukać. Ja ostatnio czytałam na http://praca.gratka.pl/poradnik/art/przed-swietami-duzo-wiecej-pracy-ma-nie-tylko-swiety-mikolaj,2666282,art,t,id,tm.html że w okresie przedświątecznym jest naprawdę dużo pracy dla każdego. Trzeba tylko porządnie poszukać. Ja wczoraj zaczęłam przeglądać ogłoszenia i wysyłać cv a dzisiaj dostałam zaproszenia na trzy rozmowy w tym tygodniu.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

26 sie 2015, 13:04

Pracuje zdalnie, ale nie w firmie, a na swoim. Prowadzę kilka blogów i dzięki programom partnerskim zarabiam dość dużo. Nie jest to jednak takie łatwe, ale dzięki informacjom z http://www.salesmedia.pl/aktualnosc/13, ... acja-bloga można na prawdę powiększyć swoje dochody.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

28 sie 2015, 22:10

Zaczynam uważać że to dobre rozwiązanie https://www.oktawave.com/pl/
Są pułapki oczywiście, praca w domu wydaje się nie być tak wydajna jak w biurze ale może two kwestia przyzwyczajenia?

oskarr85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2015, 14:09

Re: Praca zdalna czyli praca w domu

01 wrz 2015, 13:03

Praca zdalna ma mnóstwo zalet, ale też trochę wad - poznałam na własnym przykładzie. Z zalet to przede wszystkim brak konieczności dojazdu, a przez to też oszczędność czasu i pieniędzy - z innych zalet warto też wymienić swobodne zarządzanie czasem (sama jesteś swoim szefem) i brak bezpośredniego nadzoru (np. ze strony szefa). Z wad konieczność dużej samokontroli, brak kontaktu z ludźmi i często także brak umowy o pracę (w pracy zdalnej dominują umowy zlecenia i o dzieło).

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość