qrokodyl
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:59

Dekoracje wnętrz

10 sie 2014, 14:28

Cześć, gdyby ktoś myślał o nowej stylizacji swojego wnętrza, to zapraszam do mojego sklepu internetowego, w którym posiadam obrusy, firany, zasłony, pokrowce na krzesła, pufy i taborety oraz wiele innych fantastycznych dekoracji.

Sklep znajduje się pod tym linkiem: http://tehore.pl

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Dekoracje wnętrz

12 sie 2014, 14:27

Piękne dekoracje. Niesamowicie wyglądają krzesła ubrane w pokrowce, zwłaszcza gdy widzimy jak zwyczajnie się prezentują bez nich. Niestety to nie do końca mój styl ale wielbiciele klasyki, czy właściciele restauracji powinni koniecznie zajrzeć. ;-)

ZenonDuda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 13 sie 2014, 11:07

Re: Dekoracje wnętrz

13 sie 2014, 11:24

Ja dekoruje sam własne mieszkanie,właściwie z żoną.

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Dekoracje wnętrz

17 wrz 2014, 11:28

No nie ukrywam, że takie rozwiązania również mi się bardzo podobają. Sama ostatnio kupiłam kilka elementów dekoracyjnych do domu ze sztukaterii. Widziałam u znajomej i mi się bardzo podobało. Kwestia w tym, że ciężko znaleźć dobrze wyposażony sklep ze sztukaterią co sprawia, że wielu osobą wydaje się to za jakiś tam dodatek, a nie cały dość duży i popularny dział - tak jest już na zachodzie. Chodzi o takie elementy jakby ktoś nie wiedział http://podlogi24.net/sztukateria-o_c_494_1.html z tym, że sztukateria częściej była poznawana jako elementy gipsowe, a tutaj są takie z tworzywa sztucznego, które są moim zdaniem o tyle lepsze, że trwalsze i prostsze w montażu.

Melia86
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:55

Re: Dekoracje wnętrz

17 wrz 2014, 19:06

Kwiaty pięknie dekorują dom.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Dekoracje wnętrz

07 paź 2014, 12:30

Ja właśnie się zastanawiam co wybrać do nowoczesnej sypialni, żeby nie przesadzić z ilością bibelotów. Kolorystyka w fioletach i szarościach.

Iwon
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2014, 13:46

Re: Dekoracje wnętrz

09 paź 2014, 13:48

ja już mam prawie wszystko udekorowane, jeszcze muszę kupić dziecięcy dywan do pokoju synka, mam nadzieję, że znajdę coś fajnego

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Dekoracje wnętrz

12 sty 2015, 07:22

Powiem Wam,że sama ostatnio postanowiłam zakupić do mieszkania dywany. Jeszcze rok temu jak remontowałam mieszkanie to sądziłam,że nie będziemy mieli dywanów ale się myliłam. Bez nich pomieszczenia są bardzo smutne, nieprzyjazne... Jednocześnie niszczą się panele.Szczególnie w gabinecie gdzie jeździ się po nich krzesłem na kółkach...
W sypialni i salonie mam dywany typu shaggy czyli włochacze - obecnie są bardzo modne. Zaryzykowałam i postawiłam na kremowy kolor i wiecie co dziewczyny? Absolutnie nie żałuję ponieważ prezentuje się świetnie.
I wcale nie jest trudny do czyszczenia.
Zamawiałam w Black Red White : http://www.dekoracje.brw.com.pl/dywany/wlochacze/ , z promocji, widzę zresztą,że obecnie również na nie jest....

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Dekoracje wnętrz

12 sty 2015, 12:07

Też jestem właśnie w trakcie urządzania mieszkania i szukam ciekawych pomysłów na design wnętrza. Siedzę prawie codziennie w necie tylko po to. Jednak własne mieszkanie mobilizuje do tego, żeby zrobić coś dobrze:)

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Dekoracje wnętrz

14 sty 2015, 16:01

ja uważam, że cały klimat wnętrza robi oświetlenie, odpowiednio dobrane potrafi być ozdobą samą w sobie :) ja ostatnio zamówiłam na elektryczni.com świetną lampę, jak ją zamontowałam to od razu odmieniło się całe wnętrze :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości