Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Jak promować własny sklep internetowy

22 sie 2014, 08:57

Cześć dziewczyny. Czy macie z tym jakieś doświadczenie?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Jak promować własny sklep internetowy

22 sie 2014, 09:24

Początki zawsze są trudne. Tak naprawdę to bardzo ciężko będzie Ci odnieść sukces jeśli będziesz daleko w wyszukiwarce. Przez to nikt nie zajrzy do Twojego sklepu.
Najważniejsze to zadbać o odpowiednie pozycjonowanie.
Sama prowadzę swój e biznes i korzystam z usług tej firmy: http://www.apogeum-seo.pl/pozycjonowanie.html . Jestem zadowolona. Strona szybko wskoczyła na odpowiednie pozycje .
Poza tym przygotowali dla mnie reklamę adwords.

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Jak promować własny sklep internetowy

08 wrz 2014, 15:29

Najlepiej zleć to jakiejś firmie, która się tym fachowo zajmie. Wsparcie pozycjonowania strony to istotna kwestia w tej branży.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Jak promować własny sklep internetowy

08 wrz 2014, 21:31

wiadomo, że ważne jest też poznać jak najwięcej odpowiednich ludzi. Później w interencie też to procentuje. tez mam plan rozkręcić swój biznes i wybieram się na to: http://naobcasach.pl/wygraj-zaproszenie-vip/
wysłałam zgłoszenie do konkursu i mam nadzieję, że wygram, a jak nie to i tak kupię wejściówkę, bo z tego co wiem to ma tam być masa kobiet biznesu, z którymi warto pogadać i ich posłuchać

darianomnom
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 07 paź 2014, 12:29

Re: Jak promować własny sklep internetowy

07 paź 2014, 12:34

a jaki masz sklep? z jakimi produktami? chyba najlepiej pozycjonowanie, jest kilka firm na rynku

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Jak promować własny sklep internetowy

09 paź 2014, 23:50

Po pierwsze - zadbaj o dobrą konstrukcję sklepu. Strona sklepu musi być zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna. Druga sprawa, to wspomniane pozycjonowanie. Można też pomyśleć nad marketingiem szeptanym i prowadzeniem fanpage's na FB. Jeśli masz trochę funduszy odłożonych na działania promocyjne, to faktycznie warto zatrudnić do tej pracy dobrą agencję interaktywną. Warto też prowadzić newsletter :) Niekoniecznie musi to być prowadzone drogą mailową. Ja wykorzystuję powiadomienia smsowe i wybrałam firmę http://serwersms.pl/ Za pakiet 100 smsów płacę jedynie 3 zł :) W ten sposób możesz też wysyłać np. powiadomienia o nadaniu przesyłki itp.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Jak promować własny sklep internetowy

15 paź 2014, 13:39

Najlepiej po prostu w Internecie, może na FB lub google

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Jak promować własny sklep internetowy

06 lis 2014, 08:28

Ja założyłabym stronę na fb i zainwestowała w pozycjonowanie. Wydaje mi się, że dzięki temu można zyskać wielu klientów. Z tego co wiem ta firma http://seofabryka.pl/ ma w swojej ofercie pozycjonowanie płatne za efekt i w abonamencie. Ja myślę o wykupieniu tego za efekt bo płaci się dopiero po uzyskaniu efektów.

surris
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2014, 16:59

Re: Jak promować własny sklep internetowy

08 lis 2014, 17:01

Na wszystkie możliwe sposoby. Zaufać ekspertom, korzystać z ich porad, współpracować z najlepszymi. I ubezpieczyć się.

remmifa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2014, 17:33

Re: Jak promować własny sklep internetowy

26 lis 2014, 17:37

Nieprzerywanie. Nie żałujmy pieniędzy na promocję swojego biznesu. Moja firma zawsze dużo inwestowała w reklamę, mimo to upadła. Powody jednak były bardziej złożone.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość