janka735
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 16 lis 2012, 15:53

Rejestracja do lekarza przez internet?

22 sie 2014, 09:34

Cześć,
Na innych forach zdrowotnych natknęłam się na temat dotyczący, chyba popularnej teraz, rejestracji online do lekarza. Wydaje mi się, że naszym forum nie był jeszcze poruszany, a warto byłoby go przedyskutować.

Wiem, że niektóre przychodnie umożliwiają swoim pacjentom umawianie się na wizytę online, ale słyszałam, że odmawianie wizyty jest bardziej problematyczne. Poza tym nadal nie wszystkie przychodnie ułatwiają życie swoim klientom. Ta, w której złożyłam deklarację nie ma takiej opcji. A szkoda.

Znam tylko jedną stronę, na której można znaleźć lekarza danej specjalności i za pomocą paru kliknięć się do niego zarejestrować. Gdyby kogoś to zainteresowało, to przesyłam adres http://medmemo.pl/ . Jeśli ktoś zna podobne strony, to warto się podzielić informacją :-)

Ja sporo pracuję, nie mam czasu na wydzwanianie do przychodni, a tym bardziej na stanie w kolejce do lekarza. Myślę, że wśród nas jest wiele osób o podobnym problemie. Skoro robimy zakupy przez internet, to dlaczego nie możemy się w ten sposób umawiać na wizytę do wybranego przez nas specjalisty? No właśnie.

Malin
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 137
Rejestracja: 12 sie 2014, 12:28

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

22 sie 2014, 11:06

To chyba jest możliwe w przychodniach prywatnych? Nie wiem czy NFZ stać na taką nowoczesność ;)

Awatar użytkownika
GrotaBryza
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 25 wrz 2013, 09:28

Re: Rejestracja do lekarza przez internet?

22 sie 2014, 11:50

Podobno były jakieś próy,ale skończyło się na niczym,natomiast w prywatnych przychodniach jest to jak najbardziej możliwe co pozwala w praktyce zaoszczędzić czas,to znakomita sprawa.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość