janajot
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2014, 10:16

Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

22 sie 2014, 14:30

Witam wszystkich rodziców:), proszę pomóżcie mi z wyborem sloganu dla e-shopu z artykułami dla niemowlaków. To nie jest reklama, nie podaję nazwy firmy ani żadnych danych. Z góry dziękuję:o)

https://docs.google.com/forms/d/1brspyQ ... rm?c=0&w=1

oiida
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2014, 16:03

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

22 sie 2014, 16:04

Kiedy już uda ci się wybrać, to koniecznie złóż zamówienie na gadżety reklamowe. Nie zwlekaj, bo konkurencja nie śpi..

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

13 wrz 2014, 20:05

Generalnie rzecz biorąc powinnaś zainwestować w dobrą reklamę,zaczynając od podstaw i skupiając się głównie na reklamie internetowej,wiem to z własnego doświadczenia:0 Zobaczysz,że po jakimś czasie zainteresowanie Twoim sklepem wzrośnie,najtrudniejsze są tylko początki.

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

18 wrz 2014, 13:52

Generalnie rzecz biorąc powinnaś zainwestować w dobrą reklamę,zaczynając od podstaw i skupiając się głównie na reklamie internetowej,wiem to z własnego doświadczenia:0 Zobaczysz,że po jakimś czasie zainteresowanie Twoim sklepem wzrośnie,najtrudniejsze są tylko początki.
Nie wiem czy ograniczanie reklamy tylko do internetowej jest najlepszym rozwiązaniem nawet jak jest prowadzony sklep tylko w sieci, to można np. bilbordami zachęcić klienta, żeby do tego internetu wszedł. Agencja Reklamowa CONTACT swego czasu przeprowadzała nam bardzo fajną akcję promocyjną na wielu płaszczyznach wyszło bardzo fajnie. Firma na tyle solidna, że mają też swoją drukarnie, ewentualnie jakby ktoś chciał zamówić gadżety to niech sobie przejrzy http://www.drukarnia.elblag.pl o tyle fajne rozwiązanie mają na stronie, że jak podasz ilość jaką chcesz zamówić masz od razu podaną cenę. I naprawdę nie uciekajcie tylko do e-reklam, bo sami się pozbywacie potencjalnych klientów.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

23 wrz 2014, 14:13

Skoro sklep ma działać tylko w sieci to po co go promować na reklamach w miastach? Można zrobić ulotki i zostawić je w sklepach stacjonarnych, z którymi współpracujesz albo dorzucać je do każdego zamówienia. A i tak na pierwszym miejsc w e-sklepie jest marketing w sieci mający wpływ na popularność w wyszukiwarce.

tomanek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2015, 14:27

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

09 kwie 2015, 15:07

Warto podejrzeć konkurencję - to jest ważne - zobacz sobie CuddlyZoo… jedna z lepszych jakie znalazłam.

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

10 kwie 2015, 15:47

Warto podejrzeć konkurencję - to jest ważne - zobacz sobie CuddlyZoo… jedna z lepszych jakie znalazłam.
Co kupowałaś u nich?

Krakowianka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 27 kwie 2015, 01:37

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

27 kwie 2015, 02:52

Szkoda, że nie podałaś strony swojego sklepu, bo łatwiej można by było podpowiedzieć slogan.
W ciemno proponuję: "Ubranka na miarę Twojego dziecka" ? :)

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

29 kwie 2015, 23:16

Też myślę,że bez takiej wiedzy, to nie ma nawet co kombinować. Poza tym za takie rzeczy się płaci;)

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Slogan dla e-sklepu dla niemowlaków

27 lut 2017, 07:00

Jeżeli chodzi o prowadzenie sklepu internetowego, na pewno przyda się https://serwersms.pl platforma do wysyłki powiadomień sms, które wiele firmy wykorzystuje do komunikacji z klientem. Sądzę, że to dobry sposób, aby budować trwałe relacje ze stałymi odbiorcami. Platforma jest prosta w obsłudze, intuicyjna, można sobie wybrac odpowiedni pakiet, nie jest kosztowna.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość