Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Implant zębowy. Czy warto?

03 wrz 2014, 14:01

Czy ktoś może posiada implant zębowy u siebie? Niestety ale uzębienie to mój wieczny kompleks :( Zastanawiam się czy nie wstawić sobie implantu. Czy ktoś może polecić dobrego stomatologa ze Szczecina?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Implant zębowy. Czy warto?

03 wrz 2014, 16:14

Jeśli rzeczywiście Twoje uzębienie Ci przeszkadza to warto. Wstawienie implantu zupełnie nie boli. Fakt, że trzeba się nasiedzieć trochę u dentysty zanim ten wszystko zamocuje w odpowiednim miejscu ale nic nie poczujesz.
Ja w Szczecinie implant w miejsce dolnej trójki wstawiałam w gabinecie stomatologicznym Wejt & Tawakol, który mieści się na ulicy Emilii Plater ( tutaj znajdziesz kontakt: http://www.edentist.com.pl/implanty/ ).
Najlepiej byłoby się tam wybrać i osobiście dopytać o szczegóły ponieważ stomatolog oceni czy możesz sobie wstawić coś takiego .Na ogół jednak można.
Ja osobiście mam implant od roku i jestem zadowolona. Niesamowita różnica. Czujesz jakbyś odzyskała swój własny ząb. Jest to nieporównywalnie wygodne. Niczym się również nie odróżnia od innych zębów.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość