margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

bardzo sucha skóra

12 wrz 2014, 11:55

mam problem z suchą skórą. Do tego stopnia, że aż mnie bolą pięty i łokcie. Żadne kremy ani oliwki nie pomagają, była też u kilku lekarzy, ale żadne apteczne mazidła się nie spisały, koleżanki mówią, że na bank będę miała rozstępy w ciąży bo mam mało elastyczną skórę. W necie znalazłam suplement diety, zawierający kobyle mleko,podobno bardzo dobrze nawilża organizm od środka i można stosować go w czasie ciąży. Może któraś z Was to stosowała? http://www.proskinlf.pl/ strona wygląda dobrze, a i cena zachęcająca.

Awatar użytkownika
obcasik
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 02 maja 2014, 14:51

Re: bardzo sucha skóra

15 wrz 2014, 08:59

Też miewałam bardzo suche pięty, ale w każdym prawie supermarkecie na stoisku z kosmetykami są kremy nawilżające,podobnie jak i w każdej aptecie. Ale mogę Ci doradzić jedno, udaj się do gabinetu kosmetycznego ,tam będą wiedzieć jak zaradzić Twojemu problemowi. Kąpiel stóp w parafinie powinna Ci pomóc.Uwierz mi, że warto skorzystać z pomocy tego typu gabinetów.To nie jest drogie,a pięty będziesz miała gładkie jak noworodek. Sama korzystam od czasu do czasu z tego typu zabiegu i problemy mi się skończyły raz na zawsze. Pozdrawiam i głowa do góry będzie okey. Pozdrawiam.

p.s.

Z wszelkiego rodzaju lekami,sokami,czy innymi specyfikami - będąc w ciąży - ja raczej bym była bardzo ostrożna. Nikomu na słowo w tym czasie wierzyć nie wolno,ani tym bardziej w żadne zapewnienia,że coś jest nie szkodliwe. Stosuj się dokładnie do porad specjalisty- lekarza. Sama niczego nie kombinuj. :ico_buziaczki_big:

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: bardzo sucha skóra

15 wrz 2014, 15:05

Dokładnie tak,najlepiej będzie w tym przypadku wybrać się do lekarza specjalisty i poprosić o poradę. Mi np na sucha skórę pomogły kosmetyki z kolagenem,skutecznie ją nawilżyły i mogę je polecić. Akurat tym zajmujemy się na co dzień,więc pomożemy podczas wyboru.

mamnatosposob
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 08 wrz 2014, 14:00

Re: bardzo sucha skóra

16 wrz 2014, 12:25

Mi bardzo pomógł sok z aloesu, ale zawsze warto wybrać się do lekarza i sprawdzić co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Może jakieś problemy z hormonami?

WszystkozAmeryki
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 149
Rejestracja: 11 gru 2013, 11:06

Re: bardzo sucha skóra

17 wrz 2014, 15:24

Chyb ajednak kolagen bezie lepszy jeśli ktoś ma suchą skórę,sama się o tym przekonałam i myślę,że warto bo nie jest drogi a za to dosyć skutecny.

Awatar użytkownika
wiktoria007
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 18 wrz 2014, 11:08

Re: bardzo sucha skóra

18 wrz 2014, 11:57

Wydaje mi się, że powinnaś zadbać o swoją dietę, dużo pić i zdrowo się odżywiać. To też ma wpływ na wygląd skóry:)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: bardzo sucha skóra

18 wrz 2014, 23:22

super sprawa krem na pękające piety z scholl'a. sama mam ten problem i kupiłam taki, że 7 dni kuracji, ale pierwsze efekty po 3 i powiem Wam, że się super sprawdził. faktycznie po trzech dniach już było widać znaczną poprawę

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: bardzo sucha skóra

19 wrz 2014, 09:54

Mam ostatnio straszny problem z tym, może po lecie, szukam jakiegoś cudu :)

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: bardzo sucha skóra

23 wrz 2014, 13:26

scholl'a polecam jak najbardziej!

hahaha na nie wiem czy widziałyście ten artykuł: http://naobcasach.pl/10-zabiegow-kosmet ... ac-w-domu/

no co jak co, ale peelingu chemicznego to bym sobie w domu nie trzasnęła raczej;p

Awatar użytkownika
mojaglowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 23 wrz 2014, 16:03

Re: bardzo sucha skóra

23 wrz 2014, 16:29

Mnie też bolały, "ciągnęły" pięty z powodu suchości (już w dzieciństwie). Sposób mojej matki był taki, że smarowała grubą warstwę kremu nivea na moje pięty i zakładała mi skarpety na to. Pomagało jak najbardziej. Teraz wystarczy, że nawilżam całe ciało balsamem po kąpieli:)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość