Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Gdzie po kredyt gotówkowy

13 paź 2014, 08:52

Czy ktoś móglby mi polecić bank, w którym mają obecnie korzystne kredyty gotówkowe? Chwilówki i inne tego typu instytucje mnie nie interesują ponieważ nie mam do nich zaufania.
Poza tym mam dochody, które na pewno pozwolą na wzięcie takiego kredytu. Po prostu jestem obecnie w trudnej sytuacji, o której nie chcę za bardzo pisać .

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

14 paź 2014, 09:02

My tylko raz zdecydowaliśmy się z mężem na taki kredyt. Jakieś kilka lat temu tak wiec informacje w jakim banku wzięliśmy już są raczej nieaktualne.Ale również w takiej podbramkowej sytuacji.
Na pewno dobrze jakbyś sobie zrobiła pewne porównanie kredytów.
Tutaj:
http://www.comperia.pl/ranking-kredytow ... owych.html
Znajdziesz aktualny raport - na pewno spokojnie usiądź sobie w domu i je przestudiuj.

Gabii
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2014, 12:53

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

14 paź 2014, 12:54

ja z mężem zamierzam wziąć taki kredyt żeby otworzyć własny sklep z chemią budowlaną, mam nadzieję że dadzą mi dobre warunki spłaty

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

15 paź 2014, 08:06

Dzięki ! Na pewno sobie poczytam. Od jakiegoś czasu szukałam takiego zestawienia ale jakoś nie mogłam na nie natrafić.
A co sądzicie o takich prywatnych osobach, które udzielają pożyczek?
Czy warto jest może wziąć kredyt od nich a nie na przykład w banku?

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

15 paź 2014, 13:15

Daj spokój z prywatnymi osobami, które oferują pożyczki. To jest bardzo ryzykowne i raczej sięgają po to naprawdę zdesperowane osoby. Sporo jest takich zestawień kredytów. Jeszcze co mogę cie polecić, to zobacz tutaj. Na tej stronie masz sporo porównań różnych kredytów i do tego od razu jest możliwość złożenia przez ich serwis wniosku kredytowego. Bardzo praktyczne moim zdaniem.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

16 paź 2014, 08:08

Dzięki ale kredyt samochodowy zupełnie mnie nie interesuje. Tak jak pisałam chciałabym wziąć kredyt na inne potrzeby tak więc myślę o czymś innym.
W sumie spotkałam się już z kilkoma negatywnymi opiniami na temat prywatnych pożyczek i muszę chyba przyznać rację.
Szczególnie,że wczoraj sprawdziłam sobie oprocentowanie i potrafi sięgać 1000% w skali roku.
A tak na marginesie to myślicie,że warto jest skorzystać z doradcy?

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

21 paź 2014, 08:40

Warto. Taki przejrzy dla Ciebie wszystkie oferty banków i wybierze najkorzystniejszą. Wybierz jednak niezależnego.
Na stronie jaką tutaj podałam możesz zostawić swoje dane ( numer telefonu czy mail) i powinien się do Ciebie odezwać taki doradca i coś podpowiedzieć.
oczywiście nie musisz od razu brać tam kredytu jednak zawsze zorientujesz się lepiej w temacie.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

24 paź 2014, 07:54

Dzięki - zostawiłam swój numer telefonu. Ktoś dzisiaj ma do mnie zadzwonić. No zobaczymy co powie.
Co do forów kredytowych to nie jestem przekonana. Wiadomo na pewno znajdą się tam fajni ludzie ale czasami niektórzy są podstawieni pewnie i bedą namawiali do brania kredytu w danym banku.
A tego chciałabym uniknąć.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

03 lis 2014, 10:28

Ja jakiś czas temu brałam kredyt gotówkowy to właśnie skorzystałam z doradcy .Wprawdzie nie przez internet ale znajomy się w to trochę bawi, niemniej jestem zdania,że jest to najlepsze rozwiązanie. Sama nie szukaj ponieważ kredyty mają często bardzo wiele kruczków prawnych. A ktoś zorientowany przynajmniej doradzi Ci najlepsze oferty.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

04 lis 2014, 09:56

Dzięki ale sama już dawno jestem po rozmowie z doradcą :) Zadzwonił tego samego dnia po tym jak zostawiłam numer telefonu i jestem bardzo zadowolona , że to zrobiłam. Okazało się,ze doradzil mi trochę inną ofertę nad jaką się zastanawiałam ale wyliczając oprocentowanie to okazało sie,że rata będzie o wiele niższa ( bank, nad którym się wcześniej zastanawiałam miał niższe oprocentowanie ale inne opłaty manipulacyjne...).

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość