zakaraza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2014, 17:23

Film, który warto obejrzeć

14 paź 2014, 17:25

Lato niestety już za nami, ciepłe noce w parku i na plaży również. Teraz długie i zimne wieczory przed nami. Zastanawiam się co tu robić i wpadłam na pomysł, żeby wieczorami pod kocykiem oglądać sobie filmy. Wypisujcie filmy, które polecacie, które warto obejrzeć albo chcielibyście obejrzeć.

jakanaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2014, 18:21

Re: Film, który warto obejrzeć

15 paź 2014, 18:23

Polecam film "Gwiazd naszych wina", widziałam w ostatni weekend i powiem, że warto naprawdę. Wzruszająca i bardzo poruszająca historia wspaniałych ludzi, których dotknęło wielkie nieszczęście. 50% filmu przepłakałam, ale nie ma co się dziwić, trzeba by mieć serce z kamienia, żeby nie uronić choć jednej łezki.

kaskada
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 214
Rejestracja: 13 sie 2014, 12:56

Re: Film, który warto obejrzeć

22 paź 2014, 11:29

Ja z całego serca polecam "Idę". Już od chyba roku jest głośno o tym filmie, zdobywa masę nagród i jeszcze jest zgłoszony do Oscara. POLECAM! Warto! Agata Kulesza bardzo mocna. No i zdjęcia.... p r z e p i ę k n e !

Awatar użytkownika
Magorilia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 22 lip 2014, 15:03

Re: Film, który warto obejrzeć

22 paź 2014, 11:52

Podobno Zaginiona dziewczyna to dobry film.

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Film, który warto obejrzeć

30 paź 2014, 15:35

Znakomity jest film Odruch serca. Oglądałam z przyjacielem gejem, bo to właśnie jest o homoseksualistach w latach 80-tych w Stanach. Mocno się napłakaliśmy.

presti
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2014, 20:15

Re: Film, który warto obejrzeć

12 lis 2014, 20:53

Idealny film na wieczór to "Gran Torino". Historia Walta Kowalskiego, emerytowanego weterana żyjącego we własnym poukładanym świecie. Jego spokój zostaje jednak zburzony przez nowych sąsiadów z Azji, których syn spróbuje ukraść mu ulubione auto. Film jest niesamowicie wciągający od pierwszych scen.

iluzmania
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2014, 14:02

Re: Film, który warto obejrzeć

14 lis 2014, 14:07

10 lat temu zakochałam się w filmie "Aviator". Dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić ten film na każdy dzień. Akcja rozpoczyna się w latach 20., a kończy w latach 40. i skupia się na najbardziej twórczym etapie życia Howarda Hughesa. Film opisuje subtelną granicę między pasją a szaleństwem. Oczywiście wspaniała gra aktorska odtwórcy głównej roli Leonardo DiCaprio.

jasierka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2014, 21:43

Re: Film, który warto obejrzeć

14 lis 2014, 14:49

Polecam film ze znakomitym Ryan'em Gosling'iem "Drive" z 2011 roku. Historia bezimiennego kierowcy, który postanawia pomóc mężowi swojej sąsiadki w anulowaniu długu u groźnych bandytów. "Drive" to przykład niezwykle wysublimowanego, stylowego kina akcji.

_________________
nietypowe prezenty na każdą okazję

klonet
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2014, 13:00

Re: Film, który warto obejrzeć

17 lis 2014, 13:04

Polecam film "Van Helsing". Super przygodowy horror ;). Van Helsing zostaje wysłany przez Watykan do zabicia Drakuli i jego wampirzyc, siejących spustoszenie w Transylwanii. Film mi osobiście bardzo się podobał, uważam, że jak najbardziej warto poświęcić wieczór, żeby go zobaczyć.

browianka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2014, 14:32

Re: Film, który warto obejrzeć

21 lis 2014, 14:34

Jednym z moich ulubionych filmów jest Charlie. Jak sam tytuł wskazuje głównych bohaterem jest zamknięty w sobie chłopak, który zaczyna naukę w liceum. Zaprzyjaźnia się z uczniami ostatniej klasy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość