TrendHunter
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 08 sie 2014, 17:31

Moda dla dzieci

17 paź 2014, 12:51

Drogie mamy i nie tylko!

Gdzie kupujecie ubrania dla swoich pociech?

Znacie jakieś kreatywne sklepy z nietuzinkową odzieżą dla maluchów? A może dostrzegliście jakiś projektantów, którzy Tworzą unikatowe ubranka?

LenaMama
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2013, 12:17

Re: Moda dla dzieci

27 paź 2014, 13:30

Ciężkie pytanie. Myślę, że trzeba tu rozgraniczyć ubrania na te, które służą do aktywności jak i na te stosowane na co dzień ;)
Na co dzień ubieramy się po prostu w sieciówkach - H&M, Reserved, C&A. Mamusia kupuje ciuszki dla siebie to i przy okazji kupię coś dla mojej małej modnisi ;)
Odzież sportową - luźną po domu, do tańczenia czy na basen, rowerek kupujemy w Asport Junior internetowo, bo niestety mało jest sklepików z tego typu ciuszkami.

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Moda dla dzieci

25 lis 2014, 13:37

Ja zdecydowanie stawiam na sklepy internetowe w których to możemy kupić ubranka dla dziecka w o wiele niższej cenie niż w sklepach sieciowych,nie wspominając już o samej jakości tamtejszych ubrań. .

mambini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 08 gru 2014, 18:38

Re: Moda dla dzieci

08 gru 2014, 18:52

dla mnie podstawowe pytanie brzmi - co to znaczy nietuzinkowe? Ja kupuję normalne ubrania, czasem zamawiam w necie. nie bawie się w nietuzinkowość, bo moim zdaniem szkoda na nią czasu, dzieci tak szybko rosną..! :ico_chory:

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Moda dla dzieci

12 gru 2014, 12:18

Nietuzinkowe może w tym znaczeniu,że chodzi o oryginalne ubranka czy odzież dla dzieci,tak się domyślam. Zresztą pytanie czy warto dopłacać za samą oryginalność czy też lepiej za jakość?

graszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 09 paź 2014, 22:15

Re: Moda dla dzieci

23 gru 2014, 19:39

Też zależy w jakim wieku są dzieci, bo ja oprócz niemowlaka mam w domu również 15 latkę. Wiadomo, młodzież ubiera się sama, i korzysta z internetuw poszukiwaniu ubrań "oddających jej osobowość" , ostatnio mile zaskoczył mnie sklep internetowy 'ventimiglia' vintage shop, nie dość, że córka coś sobie wybrała to i ja znalazłam coś dla siebie - gorąco polecam mamom starszych pociech i samym mamom

zaha
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 227
Rejestracja: 19 wrz 2014, 11:22

Re: Moda dla dzieci

02 sty 2015, 16:28

Skąd bierze się tutaj tyle tego rosyjskiego gówna?!

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Moda dla dzieci

19 sty 2015, 14:25

Oczywiście to także jest racja i dzieci w pewnym wieku po prostu chcą być na topie,modne i mieć oryginalne ubrania. Cała role rodziców polega na selekcji i wybraniu tego co naprawdę się przyda oraz za co warto zapłacić nieco więcej. Ten problem dotyczy szczególnie rodziców mających nastoletnie dzieci.

emila32
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 05 sty 2015, 10:16

Re: Moda dla dzieci

24 sty 2015, 17:51

Mnie się np. bardzo podoba taka www.radosnamoda.com.pl/odziez-dla-dzieci i najczęściej tam zamawiam jakieś tuniki i legginsy bo małej w tym najwygodniej:)

Lululaj
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 13 wrz 2014, 19:51

Re: Moda dla dzieci

02 mar 2015, 19:12

A jak jest z jakością tamtejszych ubranek? Bo widze ze niektóre rzeczy są całkiem ciekawe,więc na pewno każda z nas będzie chciała poznać nieco więcej szczegółów na ten temat:) zapraszam również na stronę Lululaj,gdzie znajdziecie najwyżej jakości mebelki dla swoich dzieci.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość